Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ми багато разів писали вам про Лідочку Легкобит. Її бабуся дуже соромиться звертатись за допомогою, але у дівчинки закінчуються ліки.

Лідочка вже не та маленька дівчинка, якою ви її пам`ятаєте під час хіміотерапій. Їй вже 13 років і вона неймовірна красуня! Ліда ходить в школу, майже на пам`ятає лікарю і довгу боротьбу з нейробластомою. Але залишається проблема з гепатитом В. Показники вірусного навантаження у Ліди кілька років постійно погіршувались і ліки не допомагали. Київські лікарі призначили Лідочці препарат Бараклюд. Ці ліки допомагають, але у них закінчилась реєстрація в Україні у 2008 році і купити їх в аптеці офіційно не можна.

Препарат постійно привозять з-за кордону небайдужі люди, але треба гроші. 3500 гривень на два місяці ще протягом довгого часу, скільки точно – сказати не можемо. На сьогодні нам треба купити хоча б одну упаковку, щоб дитина не залишилась без ліків на свята.

Дуже потрібна допомога. Бабуся Ніна Павлівна виховує онучку самостійно, у мами дівчинки важке захворювання, вона сама потребує догляду і не може працювати. Якщо чесно, то ми взагалі не розуміємо, як вони виживають на три мізерні пенсії, але бабуся відмовляється від будь-якої допомоги окрім ліків від гепатиту.

Розміщаємо картку нашого лікарняного клоуна Юрія Яцюка. Ви прекрасно його знаєте, він буде відповідати за збір і кошти.

4441 1144 4435 2585 Яцюк Юрій, картка Монобанк
Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*