Благодійний фонд Скарбниця Надії

«Доброго дня всім нашим помічникам! Перш за все розповім про стан Веронічки. Хочу подякувати  всім небайдужим, хто за нас молиться і допомагає коштами. Дякувати Богу ми вже пройшли два протоколи. І розпочали третій. Можна сказати, що ми на фініші.

Третій протокол розпочинається з гормонів. Тому у Вероніки виникають проблеми із кишківником, повинно дотримуватись дуже строгої дієти. Зараз донька майже весь час спить, мало цікавиться іграми. Але попри все ми маємо йти вперед! Для цього нам потрібні сили, кошти та ваша підтримка. Нажаль чим далі, тим важче стає справлятись фінансово із лікуванням. Ми надзвичайно виснажені.

Завтра Вероніка розпочинає «хімію». Я звертаюсь по вашу допомогу. Нам потрібні ліки. Зараз це не дуже великий список. Але лікування ще триватиме і подальші потреби неодмінно будуть. Лікування лейкозу дуже дороге, і ми б ніколи не справились власними силами!  Тому безмежно вдячна всім вам за таку величезну підтримку і допомогу!»

Від себе додам, що все лікування дівчинки є непростим. Вероніка дуже важко починала перший протокол хімії. Другий протокол певний час відкладали через супутні проблеми. Маже протягом всього лікування лейкозу у дівчинки проблеми із кишківником та нирками. Проте новин про неї ми не писали  від вересня минулого року. Восени нам вдалось акумулювати на рахунку фонду значну суму коштів, яких вистачало на оплату всіх медикаментів та обстеження. Але зараз ситуація змінилась. Кошти закінчились, а лікування ще триває. Станом на сьогодні є потреба в наступних ліках:

Доксорубіцин 10 мг – 4 фл.

Діапразол 40 мг – 10 фл.

Калію хлорид 7.5 % 20 л – 5 фл.

Ніфуроксазид сусп. – 2 фл.

Еспумізан краплі – 2 фл.

Алора сироп – 1 фл.

На оплату цих медикаментів потрібно понад 2 тисячі гривень. А ще потрібні кошти на регулярні обстеження в приватній лабораторії та наступні потреби. Ми просимо у вас допомоги, допомоги для маленької чарівної дівчинки, яка пройшла чималий шлях лікування лейкозу! Лише з вашою допомогою омріяний фініш лікування Вероніки буде можливим!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) –  097 938 07 54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ «УкрСиббанк»

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лесковець Вероніки

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лесковець Вероніки

ПРИВАТБАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ «ПриватБанк»

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лесковець Вероніки

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*