Благодійний фонд Скарбниця Надії

3-річна Ренаточка вже 10 місяців бореться з нефробластомою. Ми так давно не писали новин про дівчинку, що змушені нагадати її історію з самого початку. Минулої зими у Ренати діагностували пухлину нирки. В інституті раку була проведена операція, після чого дівчинка повернулася на хіміотерапію в Рівне. Спочатку лікування практично ні чим не відрізнялося від лікування інших діток. Але так було тільки до літа. У липні у Ренати був виявлений гепатит. Така хронічна хвороба дуже небезпечна для онкохворих діток. Адже дуже часто саме гепатит і високі печінкові проби не дають дотримуватися графіка дуже складного лікування. Рената потрапила в число таких дітей. Кілька місяців поспіль довелося лікувати злощасний гепатит, через який в хімії утворилася величезна перерва. Печінкові проби стійко «не падали» до необхідного мінімуму. Минали тижні, місяці …

Довге очікування, завзятість батьків і беззаперечне дотримання призначень лікаря все ж таки дали результат! Місяць тому Ренаточка приїхала у відділення для продовження лікування. Здавалося б, радіти тому, що дитина знову в онкогематології – це дивно. Але у випадку з малятком – це надія на те, що лікування пройде успішно і дівчинка буде здорова!

За той час, що ми не бачили Ренату, вона подорослішала. На голові – смішний їжачок волосся. Але посмішка у дівчинки все та ж!

Дівча заступила на хімію. Але тут знову невдача. Основною хімією у Ренати призначений Космеген – препарат, якого немає в українських аптеках. А за час, який дівчинка провела вдома, вона підросла, і доза Космегену збільшилась з одного флакону до двох. Це означає, що батькам доведеться шукати вдвічі більше грошей на Космеген. А крім цієї «хімії» Ренаточці необхідні і інші супроводжуючі ліки:

Осетрон 4 мг амп. – 2 уп.

Діапразол 40 мг – 10 фл.

Есенціале амп. – 2 уп.

Нифуроксазид суспензія – 1 уп.

Фізрозчин 200 мл – 48 фл.

 

На цей список медикаментів необхідно 2200 гривень. Начебто і не велика сума, і в інший час батьки дитини не звернулися б за допомогою, бачачи скільки «новеньких» дітей з’явилось у відділенні. Але необхідно збирати кошти на придбання Космегена. І хоча б цим невеликим списком ліків ми можемо допомогти Ренаточці. Їй як ніколи необхідна ваша допомога і підтримка!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

 

Реквізити для надання допомоги

 

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лосік Ренати

 

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лосік Ренати

 

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Лосік Ренати

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*