Благодійний фонд Скарбниця Надії

Русявий хлопчисько – 5-річний Рома Михайлицький з Сарненського району одразу мені нагадав Малюка з чудової казки про Карлсона. Можливо в цьому «винні» вік хлопчика та русяве волосся. Але, гадаю, вирішальним в такій асоціації стали його задумливий погляд та мовчазна поведінка. Близько місяця я знаю Ромчика та його маму Ірину, а на розмову викликати цього неговіркого хлопчика і досі не можу. Навіть, коли я навмисне намагаюсь сказати якусь дурницю або смішну річ, щоб викликати у Роми посмішку, єдине що мені дістається – серйозний погляд з-під брів, який ніби говорить: «І як таке могло прийти вам в голову!».

Історія хвороби Ромчика дещо незвична. Особливих проблем зі здоров’ям у нього не було. Він готувався піти до садочка, проходив медичну комісію. І під час огляду ЛОР-лікаря виявили ніби аденоїди. При більш ретельному обстеженні стало зрозуміло, що хвороба Роми набагато серйозніша, його відправили на консультацію до столиці. І вже цими фахівцями було встановлено, що у хлопчика лімфома носоглотки.

Одразу після визначення діагнозу, хлопчикові було призначено лікування. Перший блок був дуже важким. Про це лікуючий лікар попередила маму Ромчика. І, на превеликий жаль, слова підтвердились – після цього блоку Рома потрапив на три доби до реанімації. Важкий стан, незвичне відділення, незнайомий персонал та відсутність мами поряд ще більше позначились на емоційному стані хлопчика. Тепер йому важко сприймати будь-яку процедуру чи маніпуляцію з боку медичного персоналу, він і досі наляканий.

Батьки хлопчика намагались, поки вистачить сил та коштів, боротись самотужки із хворобою сина. Гадали, що два блоки хімії зможуть витягнути. Та не сталось. Багато коштів на ліки було витрачено, коли Рома опинився в реанімації, адже за добу витрачали до 3 тисяч гривень. І вже зараз лікування хлопчика цілком залежить від вашої допомоги. Родина хлопчика багатодітна. Батько залишився вдома сам із 4 дітьми. Найстаршій доньці лише 11 років. Хоча не дивлячись на свій вік, вона вже змушена виконувати роль господині та всіляко допомагати татові. А зовсім скоро – 27 листопада Ромі виповниться 6 років. Якби не хвороба, то хлопчик святкував свій день народження та своєї меншої сестрички(адже день народження у них один на двох) в колі родини. Та найголовніше зараз – не дати жодного шансу підступній хворобі, зібратись та зробити все для одужання Ромчика!

Рома – звичайний 5-річний хлопчисько, який до хвороби мріяв піти до садочка, любив бавитись із сестрами та братиком, малювати, дивитись мультики. Зараз все життя його обмежилось лікарняними стінами, до яких він дуже важко звикає. Так хотілось аби це хлопченя, знайшло собі такого вірного друга як Карлсон з казки, з яким йому не було так сумно і страшно!

Вже завтра хлопчик заступить на другий блок. Через скрутне матеріальне становище батьки вже зараз змушені звернутись до небайдужих людей із проханням допомогти подолати хворобу сина. На наступний блок бракує наступного списку на суму майже 4 тисячі гривень:

Метотрексат 50 мг №5 – 2 уп.
Осетрон 4 мг – 1 уп.
Дексаметазон 4 мг амп. – 1 уп.
Сода буфер 4,2% 100 мл – 7 фл.
Калію хлорид 7,5% 20 мл – 20 фл.
Фізрозчин 0,9% 200 мл – 48 фл.
Глюкоза 5% 200 мл – 48 фл.
Системи інфузоматні – 10 шт.
Будь ласка, допоможіть Ромчикові подолати лімфому!

Контактні дані
Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:
УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Михайлицького Романа

КАРТКА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 0192 5611
(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Михайлицького Романа

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ37685693
р/р 26007054713460
КБ” ПриватБанк“
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Михайлицького Романа

2 Comments, RSS

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*