Благодійний фонд Скарбниця Надії

Знову в рівненській онкогематології новенький дорослий хлопець – 17-річний Вадим Сергійчук. Знову в голові у мене одна за одною наздоганяють думки, що пограничний вік 17-18 років для нашого відділення – це найскладніший вік. Адже, коли дитині виповниться 18 років її чекатиме доросла лікарня, де державних ліків значно менше, де набагато менше можливостей допомогти. Тому кожен день, тиждень, місяць зараз на вагу золота. Треба максимально встигнути пройти лікування саме тут, в дитячій онкології.

Вадим хворіє вже кілька років поспіль. В 9-му класі хлопцеві поставили діагноз «гідроцефалія». Тоді, в 2014 році його прооперували – встановили шунт. Та вже після цього Вадим не зміг повноцінно навчатись та повноцінно жити. Головні болі час від часу повертались. Тоді батьки везли сина до Києва, в інститут нейрохірургії, де Вадим проходив лікування. На деякий час ставало краще.

В жовтні минулого року,під час планового МРТ у Вадима було виявлено пухлину головного мозку. В грудні було проведено біопсію пухлини і встановлено остаточний діагноз – злоякісна епіндемома та призначено лікування. Вже на початку січня юнак отримав перший блок хімії. Далі – два блоки в інституті раку. І ось знову Вадим в Рівному, за кілька днів четверта хімія. Після цього блоку – обов’язково МРТ та консультація столичних фахівців, які визначать чи буде проведено операцію.

Вадим – найменший в багатодітній родині. Його батьки – пенсіонери, які виховали та підняли шестеро дітей. Зараз їх найбільший клопіт – це лікування сина. Через кількарічну хворобу Вадим не міг жити повноцінним життям. Рух та спілкування були суттєво обмежені через майже постійне нездужання. Та попри це, Вадим весь цей час був прислужником в церкві. Навіть напередодні від’їзду до лікарні він не пропустив службу.

Родина, що виживає на дві пенсії та завдяки домашньому господарству, вже вичерпала фінансові можливості продовжувати лікування сина самотужки. На цю хімію грошей ледь-ледь вистачило. Якщо будуть додаткові призначення, то коштів на це вже немає. Як і оплатити МРТ батьки вже не в змозі. А попереду ще як мінімум 5 блоків хімії. І батькам так хочеться врятувати свою дитину! Допоможіть їм в цьому! Зараз нам, як мінімум, треба зібрати 3 тисячі гривень на обстеження Вадима.

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Сергійчук Вадима

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Сергійчука Вадима

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Сергійчука Вадима

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*