Благодійний фонд Скарбниця Надії

Іванка Щетиніна з Дубенщини – справжня красуня в свої 18 років. І хоча хвороба добряче нашкодила організму дівчини, це не стало на заваді розквіту нашої красуні. Багато Іванка пережила неприємних моментів лікування під час хіміотерапії, але це не стало їй перепоною аби отримати середню спеціальність в технікумі та мріяти і рухатися далі по життю. Можна сказати, що до хвороби звикаєш, як і до будь чого. Можна пустити все на самоплин, можна опустити руки, впасти в депресію – це все  не про Іванку – дівчину з сильною жагою до життя, красуню з міцним духом, молоду людину, яка знає чого хоче в житті і впевнено йде вперед. І це все, не зважаючи, що й досі, після лікування лейкозу їй доводиться боротись із підступним гепатитом. Вона не чекає одужання, а живе тут і зараз, не відкладаючи на завтра, адже хвороба “навчила” її цінувати кожну хвилину дану Богом життя.

Зараз Іванну не полишає гепатит. Другий тиждень поспіль дівчина підліковує вражену печінку. А сьогодні з самого ранку зателефонувала мама Іванни і попросила допомоги. Вночі у доньки стався приступ сильних болів. За час виснажливого лікування постраждав і шлунок. Іванці терміново знадобились ліки. Мама Лариса несміливо питала чи є ще кошти для оплати цих ліків. Коштів немає. Але ситуація критична, Іванна потерпає від болів у животі,  і ліки ми вже сьогодні взяли у борг. Зараз борг перед аптекою 1600 гривень. Можливо сьогодні-завтра з’являться нові призначення. Та нам, принаймні, необхідно оплати ці ліки:

Контривен 10 тис. МО 5 мл – 2 уп.

Спазмалгон 5 мл – 1 уп.

Сандостатін 0,05 мг 1 мл – 2 амп.

Нам радісно, що Іванка вийшла на фінішну пряму, але до одужання потрібно подолати гепатит. І на це потрібно ще більше Іванчиних сил та віри, та наших молитов та підтримки. Нам так хочеться щоб ця тендітна красуня розпочала своє нове повноцінне здорове життя, яке не буде  перетинатись з лікарняними буднями. Але зараз, як ніколи, Іванці потрібна допомога кожного з вас. Будь ласка, відгукніться, прийдіть на допомогу!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(Картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*