Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дуже не просто просити про допомогу для дітей-підлітків. Складно, якщо ця дитина – 17-річна дівчина. Про таку дитину не напишеш, що вона плаче і проситься на руки до мами, не опишеш зворушливо про її кумедні витівки. Адже це майже доросла людина. Однак факт дорослішання не зменшує її страждань від важкого захворювання. Все розуміючи і усвідомлюючи всі складнощі протікання хвороби, таким дітям набагато важче морально проходити виснажливе лікування. Ще болючіше відчуваються і переносяться ускладнення, які дуже важко піддаються лікуванню.

Все вищеописане – це про Іванку. Бойовий настрій мами і дівчини – це лише одна сторона всього процесу лікування. Найпростіша, якщо можна так сказати. А ось протилежна сторона – це гепатит, який вніс дуже серйозні корективи в лікування лейкозу. І на першому плані тепер – боротьба з гепатитом. До цих пір поки не вдається його подолати, а капати високодозовану хімію – це ризикувати життям Іванни. Хвора печінка може просто не витримати агресивних хіміопрепаратів.

На сьогоднішній день Іванці призначили курс Пегінтрону. У відділенні було кілька флаконів. І дівчині вже почали курс. Але для повного його проведення не вистачає одного флакона. Для ефективності процесу лікування нам потрібно його докупити. Однак його вартість – майже 5000 гривень, а на рахунку фонду немає коштів, зібраних для Іванни. Мама дівчини не зможе самостійно придбати Пегінтрон. Довготривале лікування дочки і множинні ускладнення сильно похитнули фінансове становище сім’ї. А лікування гепатиту потрібно провести в повному обсязі. Допоможіть, будь ласка, зібрати 5 тисяч гривень для придбання Пегінтрону!

Контактні дані
Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги
УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

КАРТКА ПРИВАТБАНК
Картка № 5169 3305 0192 5611
(Картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Щетиніної Іванни

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*