Благодійний фонд Скарбниця Надії

Останні новини про дівчат Іванку Щетиніну і Марійку Віднічук звучали в режимі «терміново», «часу немає», «допоможіть, будь-ласка». Закриваючи прохання і купуючи необхідні ліки, зібраних коштів вистачало «впритул». І ось сьогодні нам є чим порадувати вас, друзі, і подякувати за вашу допомогу і доброту!

Ми щиро вдячні усім за допомогу самій дорослій нашій підопічній – Іванці Щетиніній. Лікування дівчинки починалося з реанімації. Після останньої хімії вона знову потрапила туди з ускладненнями – дуже низький артеріальний тиск, загроза шокового стану. А ще у Іванни величезні проблеми зі шлунком. Періодично лікарям доводиться переводити її на парентеральне харчування.

Але ось уже кілька днів, як дівчина відчуває себе набагато краще. А як приємно бачити, що у неї з’явився апетит! Іванна навіть замислюється продовжити своє хобі – вишивання бісером. Це в планах.

На фото Іванна наступного дня після реанімації. Але повірте на слово, зараз посмішка цієї дівчини наповнює палату сяйвом навіть в похмурий день! Величезне спасибі вам, друзі, за цю усмішку!

Marijka1

І ще приємні новини від Марії Віднічук. Дівчинка пройшла досить довгий шлях до встановлення остаточного діагнозу «лімфома Ходжкіна». Але це вже позаду. Та й два блоки хімії теж. А були й нестерпна нудота, і проблеми зі шлунком. Марійка постійно лежала, згорнувшись калачиком. А зараз дівчинка вже адаптувалася, в палаті її можна побачити за рукоділлям – вишиванням бісером. Та й на творчих заняттях у дівчинки помітні успіхи. Ось тільки алергія на обов’язковий препарат – Преднізолон, поки не дає спокою. Але і тут не обійшлося без допомоги добрих людей. Завдяки київським волонтерам і добрим людям в Німеччині, незабаром лікарі зможуть замінити цей препарат на європейський аналог.

Після двох хімій Марійку чекає обов’язкові КТ і остеосцінтіграфія. За результатами цих обстежень лікарі визначать подальше лікування лімфоми. Але бойовий настрій дівчинки і її мами, а також небайдужі люди, які завжди приходять на допомогу, допоможуть в лікуванні. Ми віримо, що у цієї надзвичайно світлої дівчинки все буде добре!

Дякуємо вам за своєчасно надану допомогу, за ваші відкриті і добрі серця! Ваша допомога важлива не лише для двох цих дівчат, але і для сотень інших онкохворих діток! Спасибі, що ви завжди поруч!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р  26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для (ПІБ дитини)

КАРТА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії», Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду). Призначення платежу – добровільна пожертва для (ПІБ дитини)

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для (ПІБ дитини)