Благодійний фонд Скарбниця Надії

Добираючи слова до цієї новини, я кілька разів починала речення і перекреслювала їх, щоб знову почати писати. Неймовірно важко писати, що таке виснажливе лікування лімфоми, яке пройшла Марійка не дало результату. Та, на жаль, це так. В липні дівчина закінчила лікування. Але контрольне обстеження ПЕТ КТ було призначене як завжди через 3 місяці, на жовтень. І ось цей час настав. Минулого місяця Марія пройшла обстеження, і результати його не потішили лікарів. Один з лімфовузлів на шиї «світився». Це могло означати, що ракові клітини причаїлись саме тут. Але остаточний висновок могло дати лише більш детальне обстеження – біопсія вузла. І дівчина пару тижнів тому повернулась до лікарні аби пройти це обстеження і мати вердикт лікарів. Не дивлячись ні на що, ми всі мали надію, що все буде добре, що таке «світіння» на ПЕТ КТ дав запалений лімфовузол. Та минулого тижня стало відомо, що хвороба таки не відступила…

Батьки Марійки та вона сама прийняли непросте рішення лікуватись далі. А це лікування буде дуже не простим: два блоки хімії та аутоТКМ в Охматдиті. Згадуючи, як важко тендітній дівчині  давалось попереднє лікування, стає зрозуміло, що попереду у Марійки дуже важкі випробування.

Вчора Марія та її мама вже приїхали до відділення. Дуже важко дивитись на маму дівчини. Слово «змарніла» не припустимо вживати до молодої жінки, але іншого слова не добереш. Очі Оксани заплакані та стомлені. В голосі – розпач. Зрозуміло, що з середини її розривають думки від «чому?»  та «де взяти кошти?» до «що на нас чекає?». І не можливо сказати, яке з питань найважливіше.

Серце крається і від думки, що Марічка тільки стала повертатись до звичайного життя, і знову доводиться розпочинати важке лікування.  Вона справжня красуня із короткими вихрами на голові, які неймовірно їй личать! Незмінна – щира посмішка на обличчі. І можна тільки здогадуватись як воно 14-річній дівчинці відчувати та розуміти, що все розпочинається знову…

Щоб зайняти себе, Марія знову тримає в руках вишивку бісером. Цього разу це яскраві маки, одна з найулюбленіших квіток українців. Сьогодні Марійці встановлять підключичний катетер, і вже за кілька днів розпочнеться перший з двох блоків. Список ліків для початку цього блоку  ми вже маємо. І він чималий:

Вінорельбін 50 мг – 1 фл.

Гемтабіцин 200 мг – 13 фл.

Уромитексан 400 мг – 22 апм.

Преднізолон 30 мг амп. – 5 уп.

Нексіум 40 мг – 1 уп.

Есенціале Н 5 мл амп. – 3 уп.

Осетрон 8 мг амп. – 6 уп.

Дімедрол 1% амп. – 1 уп.

Дексаметазон 4 мг амп. – 1 уп.

Глюкоза 5% 400 мл – 25 фл.

Фізрозчин 400 мл – 25 фл.

Фізрозчин 200 мл – 24 фл.

Калію хлорид 7,5%  100 мл – 6 фл.

Сода буфер 4,2% 100 мл – 21 фл.

По самих скромних підрахунках це коштує 16 тисяч гривень. Не зважаючи на те, що коштів поки немає, ми вже замовили всі ці ліки. Але на понеділок нам треба щонайменше 16 тисяч гривень аби розрахуватись із аптекою.  І тоді Марійка зможе розпочати лікування. За майже рік лікування родина вичерпала всі фінансові можливості. І їм дуже потрібна ваша допомога! Без неї, фінансової та молитовної, Марійка не зможе розпочати свою боротьбу із раком з початку. Будь ласка, допоможіть! Ми щиро сподіваємось на вашу небайдужість та допомогу.

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Віднічук Марії

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Віднічук Марії

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Віднічук Марії

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*