Благодійний фонд Скарбниця Надії

Малюк Любчик закінчує протигрибкову терапію, яку отримував із січня. Три останні місяці видались занадто напруженими для хлопчика. Він так і не зміг розпочати підготовку до ауто-ТКМ в Інституті раку, повернувся на хімію до Рівного… А далі посипались негаразди за негараздами. Пошук коштів спочатку на «хімію», обвали аналізів та висока температура після блоку, пошук Октагаму та коштів на нього. Це була гонка на виживання… Тоді в січні, за два тижні для Любомира було придбано медикаментів на суму більше 30 тисяч гривень. Це не було б можливо без вашої вчасної допомоги та підтримки! Ми щиро вдячні вам всім за це!

Так, завдяки вашій підтримці і з допомогою необхідних ліків поступово стан хлопчика почав покращуватись. Паралельно йому було призначено протигрибкову терапію, за результатами КТ. Періодично медикаменти для цього лікування з’являлись у відділенні. Кілька разів батькам потрібно було самостійно їх купувати, адже знову повторюється ситуація, коли медикаменти зникають з аптек і їх доводиться шукати в залишках по всій країні. Та батьки Любчика доклали максимум зусиль аби протигрибкове лікування сина не переривалось.

Зараз хлопчик знову весело крокує по палаті та відділенню. Разом з мамою він завжди на творчих заняттях. А ще днями Любомиру виповнилось два рочки! Важко уявити, що вже понад 10 місяців він проходить лікування в онкогематології. Тут, в лікарні він навчився ходити та говорити. Стіни відділення вже в деякому сенсі стали для нього домівкою. Так багато вже позаду у цього грайливого малюка. І ще досить тривале лікування попереду…

А на сьогодні у нас термінова потреба в оплаті КТ для Любомира. Результати тривалого лікування грибкової інфекції можливо оцінити лише після цього обстеження. Вже на сьогодні малюку призначено КТ, але у батьків хлопчика немає можливості оплатити його. Ми звертаємось до вас з проханням допомогти Любчику! Вартість питання – 3770 гривень. Хлопчик може пройти КТ вже сьогодні, якщо ми терміново його оплатимо!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) –  097 938 07 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ «УкрСиббанк»

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Войтюка Любомира

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 1050 4746

(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Кутик Юлію Миколаївну)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Войтюка Любомира

ПРИВАТБАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ «ПриватБанк»

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Войтюка Любомира

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*