Благодійний фонд Скарбниця Надії

Оновлення інформації! Мама, дитинка якої раніше лікувалась в відділенні онкогематології, передає для Любомирчика 2 флакони Октагаму! Безмежно дякуємо!!! Щоб забезпечити хлопчика ліками треба зібрати ще 7700 гривень.

Надзвичайно напруженим видався останній тиждень для маленького Любчика та його мами. Висока температура, яку не можливо було приборкати і яка виснажувала хлопчика, нарешті стала більш контрольованою. Показники аналізів потроху стали «рости». Це все стало можливим завдяки вашій постійній підтримці. Адже за останній тиждень ми двічі просили про допомогу Любчику, на загальну суму 20 тисяч гривень. Ми щиро вдячні кожному з вас, бо завдяки вашій участі в долі малюка він зміг вчасно отримувати дорогі ліки – Октагам!

Станом на сьогодні знайдено причину нездужання хлопчика. Це – септичне ураження. Визначено, які бактерії спричиняють такий стан Любомира. Також підібрано антибіотик, який повинен боротись із бактеріями. Але для підтримки виснаженого і тривалим лікуванням раку, і важким ускладненням організму маленького Любчика потрібно продовжувати введення Октагаму. Попередній прогноз лікаря – щонайменше 4 дні. А на це знову потрібні чималі кошти.

Вчора я провідала хлопчика та його маму. За тиждень Любомир змінився. Він став активніший, жвавіший, бавиться улюбленими машинками, гортає книжечку. Дуже хочеться, аби такі позитивні зміни тривали. Адже у відділенні він навчився ходити і почав розмовляти. Нашому фотографу вдалось спіймати кумедного Любчика під час одного з творчих занять. Мама була здивована, коли побачила цей зворушливий момент на фото.  Тому ми знову просимо допомогти зібрати кошти на 4 флакони Октагаму для Любчика. Сума до збору 20 тисяч гривень! Допоможіть,будь ласка!

Контактні дані

Рева Мар`яна (координатор) – (098) 45-26-916

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ «УкрСиббанк»

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Войтюка Любомира

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Войтюка Любомира

ПРИВАТБАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ «ПриватБанк»

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Войтюка Любомира

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*