Благодійний фонд Скарбниця Надії

Цілий рік маленький Любчик з Дубенського району проходить лікування в онкогематологічному відділенні. Для 2-х річного малюка – це півжиття! Та, не зважаючи на вік, хлопчик поступово проходить кожний етап виснажливого лікування. З перепонами, з ускладненнями, але робить кроки вперед. Так, майже три місяці він проходив лікування грибкового ураження легенів. Результати КТ показали, що це лікування було успішним. І це одна радісна новина.  

Вже у квітні Любчик продовжив лікування основного діагнозу. І станом на сьогодні вже пройшов один блок хімії. Це ще одна гарна новина про стан хлопчика. Щоправда тривале лікування дається взнаки. І відновлення після блоку триває довше і з більшими наслідками. Ось тільки-тільки вдалось підняти показники аналізів, і стан малюка дозволяв поїхати додому, як стала підніматись температура. Підвищення температури відбувається настільки стрімко, що мова про повернення додому вже не йде. Любомиру призначено антибіотики і він повинен бути під наглядом лікарні.

За останні місяці малюк ще підріс. У нього з’явилось волоссячко на голові! І зараз він трохи схожий на маленьке пухнасте курчатко. Мама Любчика непокоїться, що підвищення температури знову «збиває» заплановане лікування. Та й шкода, що малюк не зміг побувати вдома. Хоча б не надовго. Любомир трохи підріс і вже усвідомлено проситься поїхати додому. Та поки це доводиться відкласти.

Вчора хлопчику призначили антибіотики та інші ліки:

Тієнам 500 мг – 5 фл.

Діапразол 40 мг – 5 фл.

Так, як на рахунку фонду коштів для Любомира вже немає, довелось взяти ці ліки в борг. Це 2 тисячі гривень. Хлопчику дуже потрібна фінансова допомога. Допоможіть, будь ласка, малюку в боротьбі із хворобою!

 

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) –  097 938 07 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ «УкрСиббанк»

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Войтюка Любомира

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 1050 4746

(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Кутик Юлію Миколаївну)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Войтюка Любомира

ПРИВАТБАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ «ПриватБанк»

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Войтюка Любомира

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*