Благодійний фонд Скарбниця Надії

Друзі, ми знову звертаємось до вас по допомогу! Два місяці тому ми розміщали прохання допомогти зібрати ліки для бійців для підрозділу нашого Тараса Обоїсти. Відгукнулось дуже багато людей: на карточку надійшло 1350 гривень, готівкою було передано 1700 гривень. Дякуючи небайдужим людям, які передали чимало ліків, ми не витратили ці кошти одразу. Місяць потому, на прохання бійців, ми придбали та передали два тонометри, термометри та медикаменти на суму майже 1500 гривень. Дякуємо, що відгукнулись на наше прохання!

Йдуть холоди. Вже зараз бійці хворіють на простудні та вірусні захворювання. Ми знову маємо прохання від хлопців допомогти їм медикаментами. Величезна потреба у ліках від застуди, температури, кашлю. Також є потреба в антибіотиках, заспокійливих, серцевих препаратах. У нас є залишок коштів – 1500 гривень. На них можна купити лише частину ліків. Перш за все купуватимемо проти простудні, жарознижуючі та від кашлю. На інше – коштів не вистачить. Допоможіть нашим бійцям! Часу обмаль – орієнтовно в четвер планується передати ліки волонтерам, що вирушають в зону АТО.

Особлива потреба в перших десяти позиціях, але й інші також вкрай необхідні хлопцям:

Бромгексин 8 мг в таб.

Амброксол 0,03 г

Азитроміцин 500 мг

Ацетилсаліцилова кислота

Парацетамол 500 мг

Септефрил 0,2 г

Мукалтин 50 мг

Фармазолін 0,1%

Хлорофіліпт 0,025 в табл.

Бісептол 480

Нітрогліцерин 0,5

Корвалмент 0,1

Барбовал в крапл.

Седасен

Атоксил

Лоратадин

Но-шпа в табл.

Офтальмодек

Доксициклін  100 мг

Левоміколь (мазь)

Амоксил 500

Диклофенак гель

Ви можете передати ліки самостійно на офіс БФ “Скарбниця Надії”: м. Рівне, вул. Д. Галицького 19, офіс 519, телефон, по якому можна домовитись про передачу ліків: (096)852 44 84 Юрій Яцюк

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*