Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наближається 15 лютого. День онкохворої дитини.

Це не свято. Це день неймовірної мужності. День, коли ми особливо привертаємо увагу до тих дітей, які сціпивши зуби і ковтаючи сльози день за днем від крапельниці до крапельниці рухаються вперед.

Знаєте як ми дізнаємось, що дитина прийняла свій діагноз і буде боротися? Коли приходиш в лікарню, а той хлопчик чи дівчинка, з якою ти розмовляла тиждень тому – раптово став на 5 років дорослішим. Не зовні. Внутрішньо. У дитини з`явилась сила, мужність і мудрість. У когось цей процес займає місяць, у когось два. Але абсолютно всі стають мужніми. Це основна якість, без якої вони не можуть рухатись далі. І ці діти віднаходять цю силу в собі.

Більшість з цих дітей одужають і повернуться додому. Навіть не сумнівайтесь. Дитячий рак виліковний у близько 70% випадків, в Європі цей відсоток вищий.

Як ми можемо допомогти в цій боротьбі?

Молитись за кожну дитину, яка долаж рак, за їх батьків, за лікарів та медсестер. Молитва – це найсильніша зброя, яку має кожен.

Здавати кров. Не запитувати чи треба, не чекати оголошень з фото дитини. Бо коли є фото – це вже катастрофа, аврал. Просто кожні два місяці йти здавати кров. Або кожні десять днів плазму.

Допомагати коштами. На жаль, навіть коли забезпечення ліками було на рівні майже все є, ми докуповували ліки та оплачували обстеження. Зараз нам щодня дзвонять мами з онкоцентру, ліків постійно не вистачає. За 2020 рік Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” надав допомогу онкохворим дітям на суму 1 млн 220 тисяч гривень персонально та закупив ліки, обладнання, господарські товари для онкоцентру на суму 330 тисяч гривень.

Стати волонтером. Зараз під час карантину ми не можемо проводити заняття з арт-терапії та організовувати свята. Та все ж карантин колись закінчиться і діти дуже-дуже чекають волонтерів.

Стати лікарняним клоуном. Це взагалі окрема історія. Як діти чекають цих унікальних людей в своїх палатах – не розказати словами! Дивіться самі на сторінці Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” м. Рівне.

Подарунки для дітей. Знаєте що може бути подарунком для дитини, яка бореться з раком? Звичайна бутильована питна вода! Навіть коли діти їдуть додому між хіміями, мами в Рівному закуповують воду, щоб дома готувати на ній їду ждя дитини. Це дуже важливо, а організованої доставки води наше відділення не має. Якщо можете регулярно жертвувати воду або оплачувати доставку води – будемо безмежно вдячні. У онкоцентрі постійно лежить близько на 40 людей, води йде дуже багато.

Можливостей допомагати багато, але сьогодні ми просимо вас про молитовне єднання людей різних конфесій у молитві за онкохворих дітей. Ми просимо посиленої молитви за здоров`я
Сергія
Віктора
Аліни
Аліни
Аліна
Ірини
Сергія
Вероніки
Іллі
Єлизавети
Олександра
Кирила
Олега
Анни
Богдана
Іллі
Володимира
Ми підготували листівки, ми можете розмістити їх в своїх храмах та молитовних домах. Маємо близько 30 надрукованих листівок формату А3, якщо бажаєте взяти – приходьте до нас сьогодні-завтра. Або роздрукуйте і розмістать самостійно.
#РазомМожемоБільше

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*