Благодійний фонд Скарбниця Надії

Це питання задавали собі письменники, філософи, священники. Часом воно лунає у наших головах, коли ми бачимо страждання дітей під час хвороби.

15 лютого – день онкохворої дитини. І саме в цей день з’являється відповідь. Людям важко жити своїм життям, коли є хтось, хто за нього бореться з останніх сил.

Цей день особливий. Люди з різними інтересами, які ходять до різних храмів, живуть в різних куточках міста чи містах, які можливо не знайомі один з одним, – стають одним цілим. Єднаючись в доброму ділі, вони перетворюються на руку Господа, що втирає ту солону краплинку з обличчя дитини.

Цього року до дня онкохворої дитини ми не просили у вас коштів. Ми попросили про молитовне єднання. І ви молились у храмах та молитовних домах, це сотні і тисячі людей.

Щиро дякуємо кожному, хто возносив свої молитви та просимо вас і надалі модитись за кожну дитину, яка бореться з страшним раком.

Та і без пожертв теж не обійшлось. Ви без прохань вирішили самі організувати збір коштів. Дякуємо всім причетним до челенджу під назвою “Фестиваль колядок”, який організували Міжконфесійний вокально-хоровий фестиваль-конкурс «Під Твою милість». Завдяки вам протягом 12-15 лютого на рахунок фонду надійшло 26308 гривень. Також до збору коштів долучились наші давні друзі – Покровський собор м.Рівне, дитячий садочок Вишенька м.Рівне, Церква Св.Юрія УГКЦ, Свято-Івано-Богословська парафія Рівненської єпархії ПЦУ та вихованці недільної школи Церкви села Розваж, які власноруч виготовили стрітенські свічки для продажу. Вашими молитвами і добрими справами загалом було зібрано 44250 гривень на ліки для маленьких пацієнтів онкоцентру Рівненської обласної дитячої лікарні. Завдяки спільним зусиллям, ми можемо не лише втирати сльози, а й давати відсіч хворобі.
Дякуємо кожному з вас!
#РазомМожемоБільше
#ДоброМаленькимнеБуває
Автор тексту Vitalina Varhsyk

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*