Благодійний фонд Скарбниця Надії

В благодійному фонді “Скарбниця Надії” існує давня традиція святкувати Дні народження, на яких не дарують подарунки, а дарують пожертви для тих, хто потребує допомоги. Започаткував цю традицію Євген Кирсанов, коли він жив в Рівному, а наш фонд лише ставав на ноги. Дякуємо тобі, Женя!

А ще на одному з таких свят наша волонтер познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком.

Цього року голова фонду Мар`яна Рева вперше наважилась взяти участь в такому святкуванні свого Дня народження. Замість подарунків і квітів прошу підтримати Тетяну Храпаченко, маму Героя Небесної Сотні Олександра Храпаченка, яка має онкологічне захворювання.

Запрошуємо всіх друзів благодійного фонду “Скарбниця Надії” на благодійний марафон “День народження – час для дива”. Мета марафону – зібрати 73 тисячі гривень на лікування Тетяни Храпаченко.

Чекаємо всіх, хто бажає пожертвувати кошти на лікування Тетяни, в понеділок 15 жовтня з 12.00 до 18.00 в кондитерській Кекс і Місто (Рівне, вул.Чорновола, 60). Пригощаємо дуже смачним тортиком від крамниці делікатесів Морквяна Мар’яна та соком Сандора. Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” м. Рівне обіцяють що буде весело!

Приходь на тортик до Мар`яни та допоможи мамі Героя продовжити боротьбу за життя!
Друзі, якщо ви бажаєте долучитись до поширення інформації про марафон, ставте + в коментарях, я відмічу вашу сторінку і дописі щоб його побачило більше людей.

Ну і звичайно прошу про репост.

Якщо ви не можете прийти на марафон, але бажаєте допомогти ось наші реквізити:

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)

Призначення платежу – добровільна пожертва.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*