Благодійний фонд Скарбниця Надії

Завершується місяць вересень.
Саме вересень – місяць обізнаності про дитячий рак. Ми не писали окремі тексти, в інтернеті є багато доступної інформації.
Найголовніше, про що ми хочемо вам сказати – дитячий рак виліковний у 80-90% випадків, якщо вчасно встановлено діагноз, є кваліфіковані лікарі та медсестри, а також достатня кількість медикаментів, обладнання та компонентів донорської крові.
Протягом майже 12 років існування волонтерської групи, а потім і Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” ми працюємо заради того, щоб онкохворі діти Рівненщини отримали можливість лікуватись без зупинок, ускладнень та психологічних зламів. Ми маємо багато переможців, які здолали рак і продовжують жити повноцінним життям.
Всі ці роки ви можете бачити на нашому одязі, на наших листівках золотисту стрічку. Це міжнародний символ боротьби з дитячим раком. Ця стрічка об`єднує багатьох людей, які точно знають, що дитячий рак виліковний.
Дякуємо кожному, хто допомагає нам допомагати! Внесок кожного благодійника, донора, волонтера, працівника фонду безцінний! Він – у цих посмішках переможців!
Долучайтесь до нашої команди, пропонуйте свої ідеї, допомагайте нам реалізовувати наші проекти!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*