Благодійний фонд Скарбниця Надії

Друзі, анонсуємо вам дуже цікаву подію, яка буде відбуватись в нашому місті за тиждень.
Цей молодий чоловік не просто давній друг благодійного фонду “Скарбниця Надії”. Він один з перших наших друзів, який повірив в нас коли ми лише робили перші кроки.
Евгений Кирсанов проведе в Рівному надихаючу лекцію

ВЕЛИКЕ ЖИТТЯ МАЛЕНЬККОЇ ЛЮДИНИ:
Вихід за рамки неможливого!

На майстер-класі ви отримаєте практичні поради, які допоможуть вам реалізувати бажані цілі, навіть коли оточуючі і обставини говорять “Це не можливо”!

А також, з перших вуст почуєте надихаючу історію Євгена. Як з маленького сироти, який жив в дерев’яній коробці з під овочів, став активним громадським діячем, за плечима якого реалізовано десяток проектів, в тому числі “Світ Можливостей”.

Євген проводить семінари по всій Україні, а в стінах Верховної Ради звертався до всіх дітей, які відчувають тиск і проходять непростий період життя: –

“… У той самий момент, коли оточуючі або обставини тобі кажуть: -” Це не можливо! “Серце тихо вказує на єдино вірний шлях! І вибір тільки за тобою: – Кому ти повіриш?

Безсумніву! Більшого досягає той, хто насмілюється довіряти собі! Тому, що тільки серце, знає твій справжній потенціал і можливості! “

Запрошуємо вас 20 січня на 14.00 в Майстерню Міста Рівного (вул. Лєрмонтова, 6).
Захід благодійний, всі кошти від заходу будуть використані для придбання датчика до портативного апарату УЗД для якісного огляду внутрішніх органів маленьких пацієнтів в палатах в онкогематології, реанімації, патології новонароджених, травматології, а також під час операцій. Ціна такого датчика 97500 гривень.
Внесок за участь в семінарі орієнтовно 200 гривень (можна менше, а можна і більше).

Пожертви за участь в лекції можна внести безпосередньо на заході або на рахунок благодійного фонду “Скарбниця Надії”
Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва на обладнання
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)

КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
р/р UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – на обладнання

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*