Благодійний фонд Скарбниця Надії

БФ «Скарбниця Надії» продовжує реалізовувати проект «Адвокаційна кампанія щодо розробки, прийняття та затвердження Положень про паліативне відділення та консультаційно-виїзної бригади», яка реалізується у рамках проекту «Розвиток Коаліції організацій громадянського суспільства Рівненської області», що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та Радою реформ Рівного.

23 серпня 2018 року представниця БФ «Скарбниця Надії» Ельвіра Шиліна передала напрацьовані проекти Положення та посадових інструкцій головному лікарю КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» РОР Василю Дмитровичу Ковалюку та юристу Оксані Анатоліївні Дзюбук.

Нагадуємо, що в 2017 році наказом Управління охорони здоров’я на базі КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» РОР було створено паліативне відділення, однак станом на липень 2018 року воно не функціонує. Однією з причин, чому не починаються роботи щодо виконання наказу про створення дитячого паліативного відділення є відсутність Положення про паліативне відділення та консультаційно-виїзної бригади. Наявність Положення змусить почати розрахунок кошторисної документації на проведення капітального ремонту тієї частини будинку дитини, яку заплановано відвести під паліативне відділення, визначення конкретних потреб для початку функціонування паліативного відділення та консультативно-виїзної бригади.

Проект «Адвокаційна кампанія щодо розробки, прийняття та затвердження Положень про паліативне відділення та консультаційно-виїзної бригади» реалізується у рамках проекту «Розвиток Коаліції організацій громадянського суспільства Рівненської області», що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та Радою реформ Рівного. Проект фінансується за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*