Благодійний фонд Скарбниця Надії

Друзі, завдяки вам, завдяки вашим дзвінкам, подарункам і пожертвам, ми маємо так багато роботи, що не встигаємо всім дякувати. Вибачте нас і дозвольте сьогодні у день величного свята Різдва подякувати всім, хто долучився до благодійного збору коштів на день Святого Миколая.

В першу чергу це два наші лікарняні клоуни – Sasha Vaskin та Юрій Яцюк. Ці дивовижні хлопці запропонували ідею такого збору коштів і протягом чотирьох днів в костюмах Миколая з ранку до вечора відвідували дітей та дорослих, приносили їм подарунки. Дякуємо вам за самовіддану волонтерську працю!

Подяка всім людям, які запросили до себе Миколая і пожертвували кошти для Володі Омельковця.

Окремо дякуємо двом парафіям УГКЦ у Рівному – це Парафія св. Миколая УГКЦ м. Рівне та Парафія УГКЦ св. Юрія м. Рівне. Наші давні друзі завжди одними з перших відгукуються на акції, які оголошує фонд. Так сталось і цього разу. Миколая запросили до дітей на парафії, і як ви вже здогадались на парафії Св.Миколая був не тільки візит з подарунками, а й храмове свято. Дякуємо вірним УГКЦ та священникам отцю Євгену Остапенко та отцю Івану Хмілю за постійну допомогу!

Також безмежно дякуємо Ірині Кухарчук та дитячому садочку Вишенька за костюми! Ірина теж завжди відгукується на наші акції і ми точно знали до кого можемо звернутись за костюмами! Дякуємо!!!

Всього під час привітань зібрано 17365 гривень!
Безмежна подяка кожному, хто долучився до збору коштів для Володі! Завдяки вам операція для хлопця стає все більш реальною у найближчому часі.

Також дякуємо пластунам із Здовбиці та всім, хто жертвував кошти у їх торбу!
Пластовий вертеп куреня ім. Князів Острозьких несе добру звістку про народження Спасителя.


2200 гривень, які зібрали юнаки, перераховано на рахунок Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” для допомоги онкохворим дітям!
Дякуємо безмежно!!!!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*