Благодійний фонд Скарбниця Надії

Багато-багато слів подяки висловлюємо Вікторії Романюк та її батькам. Сьогодні ця неймовірна 8-річна дівчинка обрізала своє довжелезне волосся, щоб допомогти онкохворій дівчинці Катрусі Дорошко.
До нас приблизно раз на місяць дзвонять жінки і запитують про те, як можна віддати своє волосся на перуки для онкохворих діток. Але, як правило, люди хочуть, щоб саме з їхнього волосся зробили перуку для конкретної дівчинки. Це технічно дуже складно зробити, таке виготовлення займає багато часу, дівчинка може хотіти інший колір волосся і як правило дівчатка з онкогематології не носять перуки. За більш ніж 10 років з того часу, що ми провідуємо дітей в онкогематології, знаємо лише двох дівчаток, які носили перуки. Інші використовували їх лише на фотосесіях і казали, що в перуках незручно і жарко.
Отож, Вікторія прислухалась до наших порад і обрала ідеальний варіант – продати своє волосся і кошти передати на ліки для конкретної дитини.
Ми дуже хвилювались в перукарні. Адже позбутись такого довжелезного прекрасного волосся це справді великий вчинок. Коса Вікторії закінчувалась на рівні нижнього краю спідниці і становила більш ніж 75 сантиметрів. Всього дівчинка продала 55 сантиметрів волосся і за це отримала 3900 гривень, які одразу в перукарні було перераховано на рахунок благодійного фонду “Скарбниця Надії” для Катрусі Дорошко. Крім того, Вікторія ще приготувала для Каті малюнок та власноруч зроблений браслет.
З перукарні ми поїхали знайомитись з Катею. Дівчинка вже півтора роки майже постійно лежить в онкогематології і проходить дуже важке лікування від раку крові. Лікування вже нарешті наближаться до завершення і зараз Каті особливо потрібна підтримка як моральна, так і матеріальна.
Дякуємо Вікторі та її батькам за допомогу!
Сьогодні ви зробили велику справу!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*