Благодійний фонд Скарбниця Надії

З 01 березня 2020 року Благодійний Фонд «Скарбниця Надії» розпочав реалізацію проекту «Адвокаційна кампанія з відкриття дитячого паліативного відділення в Дядьковицькій районній лікарні». 

В рамках даного проекту буде напрацьований пакет документів, необхідних для відкриття та початку функціонування дитячого паліативного відділення, а також провідними фахівцями будуть поведені два тренінги/майстер-класи з надання паліативної допомоги дітям для персоналу Дядьковицької районної лікарні.

Даний проект фінансується Європейським Союзом.

Європейський Союз складається з 27 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. Європейський Союз налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами Європейського Союзу, їхніми народами, та з народами з-поза їхніх меж.

Цей прес-анонс створено в рамках проекту «Адвокаційна кампанія з відкриття дитячого паліативного відділення в Дядьковицькій районній лікарні» за підтримки Європейського Союзу. Зміст цього прес-анонсу не відображає офіційну позицію Європейського Союзу. Відповідальність за інформацію та погляди, викладені в прес-анонсі, несуть виключно її̈ автори.

Докладніша інформація за телефоном 068-965-07-55 – Ельвіра Шиліна.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*