Благодійний фонд Скарбниця Надії

Від зустрічі з цими дітьми у мене залишились найтепліші та найприємніші враження. Учні Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6 провели Благодійний ярмарок «Скринька хоробрості». Назва ярмарку не випадково співзвучна проекту, який вже кілька років реалізує БФ «Скарбниця Надії» у відділенні онкогематології РОДЛ. Учні цієї школи підтримали проект «Коробка хоробрості» і досягли в цьому чималих успіхів.
222
Участь у благодійному ярмарку прийняли всі класи без винятку! Діти брали активну участь у підготовці та проведенні цього заходу. Результат потішив всіх: зібрано 5800 гривень, які було витрачено на іграшки та сувеніри, що кілька місяців будуть поповнювати «Коробку хоробрості» у відділенні онкогематології.

333Фінальними етапом ярмарку була урочиста передача кількох пакунків приємних дрібничок та знайомство з делегацією учнів. Знаю, що бажаючих приїхати у відділення, було набагато більше. Але, враховуючи лікарняні правила та режим, нагоду завітати та познайомитись з онкохворими дітками мали лише кілька учнів.111

Ми щиро вдячні кожному учню Костопільської ЗОШК №6 за ініціативу, керівництву школи за сприяння, підтримку та заохочення! Цей ярмарок – яскравий приклад того, що допомогти онкохворим діткам може кожен, не зважаючи на вік. Найголовніше – щире бажання бути причетним та небайдужість. Вдивляючись в обличчя цих хлопців і дівчат, я знаю, що цей досвід буде важливим та матиме продовження в житті кожного з них!

Ви також можете долучитись до проекту «Коробка хоробрості» та подарувати хворим діткам радість та посмішки!

Координатор Юлія Кутик  (097) 93-807-54

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*