Благодійний фонд Скарбниця Надії

Сьогодні виповнюється шість років, як було офіційно засновано благодійний фонд “Скарбниця Надії”. Щиро дякуємо всім, хто поруч з нами!
Наша команда – це три працівники фонду та близько сорока волонтерів. Наші помічники – це донори, жертводавці, лікарняні клоуни, дружні благодійні фонди та громадські організації, постачальники та партнери зі всієї України.
Наша робота це;
– постійна допомога онкохворим дітям Рівненщини (800-950 тисяч гривень на рік, в 2017р. напевно буде більше);
– постійна підтримка онкохворих дітей Рівненщини у вигляді регулярних донорських акцій, бази даних донорів, відвідин лікарняних клоунів, творчих занять, днів іменинника, занять з логічних ігор;
– щорічне “вибивання” коштів з обласного бюджету для потреб важкохворих дітей Рівненщини;
– допомога Рівненській обласній лікарні у вигляді ремонту обладнання в реанімації, закупівлі деяких видів невеликого обладнання, допомоги найважчим пацієнтам в реанімації;
– постійний тиск на чиновників щодо вирішення найболючіших питань в дитячій медицині області;
– ми перші в області запропонували механізм таємного голосування в медичних колективах перед тим, як претендентів на посаду головного лікаря будуть висувати на сесію облради.
Та не дивлячись на постійну роботу маємо і постійні турботи. Перш за все це постійний пошук коштів на оренду маленького офісу та заробітну плату з податками для двох працівників. Така робота забирає час, який можна було б використати більш раціонально. Ми не використовуємо жодної копійки з адресних пожертв на утримання фонду.
Маємо декількох постійних жертводавців, які віддають кошти саме на адміністративні потреби Ми щиро вдячні чим людям, та цього не вистачає. Оренда офісу обходиться нам близько 1500 грн на місяць, зарплата – близько 7000 грн.
Якщо бажаєте привітати “Скарбницю Надії” з Днем народження – ми приймаємо подарунки у вигляді пожертви на утримання фонду.

УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва на статутну діяльність фонду

КАРТКА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 0192 5611
(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва на статутну діяльність фонду

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ37685693
р/р 26007054713460
КБ” ПриватБанк“
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на статутну діяльнясть фонду

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*