Благодійний фонд Скарбниця Надії

За кілька днів розпочиняється Великий піст, який нам допоможе зустріти світле і найбільше свято Великдень.

Кожен знає, що піст – це боротьба з гріхом через обмеження власних бажань. Обмежуючи себе в чомусь, ми можемо відати це ближньому, якому вкрай потрібна допомога.

З початком Великого посту БФ ” Скарбниця Надії” розпочинає благодійну акцію “Великодній будинок добра”. Візьміть в свій дім такий будиночок і він допоможе вам в цікавій формі приборкувати свої бажання. Якщо ви під час посту хоча б раз на день відмовитесь від кави, бутерброда з ковбасою або поїздки на таксі – ви вже перебороли себе. Пропонуємо вам кошти, зекономлені на похід в кіно, придбанні попкорну чи кави, додаткової шоколадки покласти в будиночок добра. Щовечора ви зможете поговорити про те, від чого вам вдалось відмовитись зі своїми дітьми, показуючи їм приклад. Зібрані кошти протягом посту і передані на рахунок благодійного фонду “Скарбниця Надії” стануть чудовим прикладом християнського милосердя.Минулого року ми вже мали досвід такої акції. Маленька церковна громада в місті Нетішин провела подібний збір коштів і за період посту люди зібрали більш ніж 12 тисяч гривень для діток в онкогематології.

Долучитись до акції дуже легко:
прийди до нас на Данила Галицького 19, офіс 519 і візьми такий будиночок (будиночок можеш також виготовити власноруч або напиши нам і ми вишлемо його поштою);
розфарбуй або прикрась будиночок різними прекрасами;
сфотографуй свій будинок і залиш його фото в коментарях до цього допису. Запроси друзів вподобати фото твого будиночка. Якщо саме твій будиночок набере більше лайків, ти отримаєш паску від ТДВ “Поліссяхліб” в подарунок. 13 квітня ми оголосимо ім’я двох переможців.
 відкладай в будиночок зекономлені кошти.
 вилучені кошти перерахуй на рахунок благодійного фонду “Скарбниця Надії”

Деталі акції на FB

Координатор Віта Виштикалюк (068) 56 81 755

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для онкохворих дітей
(корпоративна карта Благодійний Фонд “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну

КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для онкохворих дітей

#піст_не_час_боротьби_з_ковбасою
#час_для_добрих_справ
#РазомМожемоБільше

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*