Благодійний фонд Скарбниця Надії

Величезна команда однодумців відкрила дитяче паліативне відділення! Ми, громадське суспільство, заявили – у нас не будуть страждати від болю найважчі маленькі пацієнти. Ми дали старт і право на життя без болю і мук, тим дітям, яких медицина поки не спроможна вилікувати. Ми з вами дали старт нових відносин між пацієнтом і лікарем. Відсьогодні ми починаємо шлях опіки над не виліковними дітками до останньої хвилинки їхнього життя. Ми дали старт підтримки родин – яким найважче, батькам – які у відчаї. Команда лікарів, психологів, волонтерів починає працювати у новому паліативному відділені. І це лише старт. Ми сказали своє слово і обґрунтували це слово дією, зробивши тимчасове паліативне відділення на 6 ліжко місць. Рівненська обласна влада заявила про готовність будівництва повноцінного корпусу паліативної допомоги. Наші лікарі, медсестри готові вчитися та розвиватися у напрямку паліативної допомоги хворим.

До цього дня ми пройшли шлях в понад 3 роки. Три роки активних дій таких організацій, як Мережа 100 відсотків життя РівнеБлагодійний фонд “Скарбниця Надії”Кримська діаспора Рівненщини , Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” м. Рівне та нашої БО”Серце дітям України” та інші. Нам вдалося донести до влади та нашої громади важливість та необхідність такого відділення. Як результат ми маємо неймовірну вашу підтримку та підтримку обласної влади.

Я хочу подякувати всім вам, хто допоміг своїм внеском відремонтувати та придбати найнеобхідніше у це відділення:
1. Walter Brügger verein “HERZ FOR KINDER. CH ”
2. Tetyana Polt український осередок м. Базель Швейцарія
3. Мар’яна Рева Благодійний Фонд “Скарбниця Надії”
4. Людмила Радчук та Валерій Гусак Домова служба
5. Олександр Рязанов ТОВ «Акорд-С»
6. Людмила Пшебільська та працівники МВС в Рівненській області
7. Валентина Іванюк та працівники міграційної служби в Рівнській області
8. Артьом Алексєєв та Юрій Яцюк Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” м. Рівне з командою волонтерів
9. Ярослав Токарчук, дякую за повне координування ремонтних робіт

Вас всіх дуже і дуже багато, я б хотіло згадати кожного нашого помічника та багатьох з вас я навіть і не знаю. Всім Вам величезне Дякую і низький уклін! Ви просто неймовірні і саме ви даруєте віру і надію на те, що ми зможемо змінити нашу країну. Ви не даєте опускати мені руки і допомагаєте рухатись вперед і діяти, саме за це Вам всім окрема подяка від мене!

Ну і звичайно наш фото звіт! На всю цю роботи ми змогли зібрати та вкласти суму приблизно в 815 000 грн. ( остаточні підрахунки ще проводяться). Фото до і після, фото нашої команди на якому нажаль відсутні Eugene Novitsky та Yura Lazarevich та фото тих хто працюватиме у паліативному дитячому відділенні.

Джерело

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*