Благодійний фонд Скарбниця Надії

Цей заклик про допомогу ми розміщуємо на прохання отця Віталія Поровчука. Вже багато років рівнянин їздить в місто Дубно в інтернат, щоб розмовляти, втішати, сповідати та причащати його мешканців.

Інтернат – страшне місце. Попри непогані побутові умови та харчування, там справді дуже страшно. Покинуті, хворі, інколи агресивні люди. Є такі, що розумом як діти. Є ті, що звільнилися з тюрем, та старість прийшла і вони не мають де жити. А є люди з абсолютно ясним розумом, але прикуті до ліжка і вже не потрібні рідним. Мене під час візиту туди особливо вразив чоловік, який вже багато років прикутий до інвалідного візка та в таких умовах читає книжки і ремонтує іншим візки. А ще жінка з макіяжем, манікюром, гарною зачіскою і теж лежача. Є в інтернаті люди сліпі, глухі, німі, є з психічними хворобами. Є дуже-дуже старі. В кожного тут свій біль.

В закладі також живуть люди, які намагаються приносити користь іншим. В січні 2018 року інтернаті відкрито майстерню, в якій люди з інвалідністю ремонтують побутові прилади, електроприлади та зрештою просто спілкуються. В такому закладі дуже важливо не зневіритись в житті, залишитись людиною, тому така майстерня дає можливість людям працювати, допомагати іншим та на деякий час втікати від самотності.

Зазвичай ми просимо про допомогу на ліки, щоб врятувати тіло. Сьогодні просимодопомогти облаштувати майстерню, щоб врятувати душі багатьох людей від самотності. Щоб дати можливість людям в інтернаті бути корисними та важливими для когось іншого.

Просимо допомогти нам зібрати 6000 гривень на наступні прилади:
– ультразвукова ванна;
– паяльник L імпульсивний;
– підігрівач плат;
– олововідсмоктувач;
– тиски поворотні;
– термоповітряна паяльна станція
та інші прилади та витратні матеріали (детальний перелік в листі від закладу).

Контактні дані

Мар`яна  Рева (координатор) – (098) 45-26-916

 

Реквізити для надання допомоги:

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Дубенського інтернату

 

ПРИВАТБАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ «ПриватБанк»

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Дубенського інтернату

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*