Благодійний фонд Скарбниця Надії

2 жовтня Всесвітній день посмішки і саме сьогодні ми вирішили розпочати Флешмоб #КапелюхаНаВуха, присвячений Всесвітньому дню паліативної допомоги.
Осінь життя настає в кожної людини у різний час. В когось це 80 років, в когось 20, а хтось народився з настільки важкими вадами, що в його житті осінь настала з перших днів життя. Восени нам холодно, падає дощ і дме сильний вітер. Восени ми одягаємо #КапелюхаНаВуха, щоб отримати тепло і затишок.

Ми не можемо подовжити життя, але ми можемо зігріти в ці осінні дні теплом та затишком невиліковно хворих людей. Девіз паліативної допомоги саме так і звучить: “Не додавати днів до життя, а додати життя до днів”.

Попередні роки у Дні паліативної допомоги ми говорили про те, що невиліковно хворі люди мають право на знеболення незалежно від діагнозу і що їм повинні надати рецепт на знеболюючі, не чекаючи лікарської комісії чи понеділка. Зараз ситуація зі знеболенням у нас набагато краща, ніж була кілька років тому. Ми безмежно радіємо цьому і рухаємось далі. Сьогодні ми просимо вас не лише про поширення інформації про права пацієнтів, а і про конкретну допомогу закладу, де надають допомогу важко хворим людям. Дядьковицька районна лікарня має паліативне “Відділення паліативної та хоспісної медицини”. Тут лежать близько 20 пацієнтів, життя яких завершується. Хтось знаходиться тут тиждень чи два, а хтось кілька місяців. Ці люди знеболені, доглянуті і посміхаються. Так, у такому відділенні пацієнти посміхаються. Бо їх осінь життя прикрашають неймовірні лікарі, медсестри, санітарки та навіть дивовижний медбрат Володя. Але лікарня потребує допомоги. Постійно. Мова йде як про засоби догляду за пацієнтами, так і про побутову техніку. Список потреб тут  https://skarbnitsya.org/…/spysok-potreb-paliatyvnoho…

Запрошуємо всіх долучатись до акції «Стань частиною добра». Підтримайте пацієнтів Дядьковицького паліативного відділення і допоможіть наповнити відведенні дні життям і посмішками.

Придбайте щось зі списку потреб пацієнтів лікарні, сфотографуйтесь у будь-якому капелюсі та з вашими подарунками, передайте подарунки самостійно в лікарню або привезіть нам на офіс (вул. Данила Галицького 19 офіс 519), розмістіть фото з хештегом #КапелюхаНаВуха і передайте флешмоб далі.

У другу суботу жовтня, а саме тоді відзначають Всесвітній день паліативної допомоги, ми завеземо ваші подарунки в Дядьковичі.
Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” розпочинає флешмоб і дарує для пацієнтів у Дядьковичах мікрохвильовку.

Ми передаємо флешмоб нашим давнім друзям:
Rivne Volunteer Community

– це диво-дівчата, які сплели нам такі диво-капелюхи для флешмобу, і які регулярно до карантину провідували пацієнтів у Дядьковичах та навіть мають там улюбленого мужчину, який у свій 91 рік кличе всіх їх заміж.

РОЧБО”Серце дітям України” та Марина Кузмічова, які зараз облаштовують у лікарні дитяче паліативне відділення.

Фонд паліативної допомоги ЛаВіта та Марина Лободина, які постійно передають засоби догляду за пацієнтами.

Рівненська єпархія Православної Церкви України та Владиці Рівненському і Острозькому Іларіону – людям, які завжди в капелюхах і які неодноразово допомагали нам у здійсненні наших проектів.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*