Благодійний фонд Скарбниця Надії

В Україні стартує перша професійна програма для менеджерів благодійних фондів. І розпочинається ця програма в одному з найкращих універів і це УКУ.

Якщо ви живете в Рівному, то ви напевно чули про Благодійний фонд “Скарбниця Надії” та РОЧБО “Серце дітям України”. Можливо ви не чули ці назви, але точно знаєте двох чарівних панянок Марину Кузмічову та Мар’яну Реву. Вже багато років поспіль вони роблять все можливе аби діти жили. Вони допомогли багатьом. Я не певний, що можна назвати кількість тих, кому Вони допомогли, бо навіть одне життя варте більше усі грошей світу.

 

🎓🎓🎓 Прийшов наш час, допомогти Марині та Мар’яні. А фактично інвестувати в тих, хто так багато робить в нашому місті. Інвестувати у навчання Мар’яни та Марини. Вони варті цієї можливості і завоювали нашу підтримку багатьма роками чесної праці задля інших. Отже, ми будемо наповнювати цю сторінку інформацію про роботу Мар’яни та Марини, та звісно про хід збору коштів. В коментарях будуть посилання на програму навчання.

💰 Тепер про гроші 💰
Навчання коштує (один учасник) 23 400 грн. За умови реєстрації та оплати до 10 лютого 2019 – 22 500 грн.
Давайте зберемо ці кошти, звісно варто подумати ще про їх перебування у Києві 
Дамо змогу Мар’яні та Марині отримати знання та вміння, що допоможуть багатьом.

Реквізити для збору коштів:
5168 7422 2394 2859 карта Приватбанку Марини.

✍️✍️✍️ Також просимо написати допис в підтримку та поширити інформацію. Якщо ви підтримали, то поділіться в соц. мережах своєю історію та словами підтримки в соц.мережаха, це допоможе поширити інформацію і зібрати необхідну суму вчасно.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*