Благодійний фонд Скарбниця Надії

Благодійний фонд “Крила надії” був створений для допомоги онкохворим дітям, оскільки висока вартість лікування та недофінансування з боку  не дозволяє батькам таких дітей самотужки оплатити лікування. Допомога онкохворим дітям та відділенням, де ці діти проходять лікування, і надалі залишається основним приорітетом нашої діяльності.  На жаль ми не можемо допомагати усім. Тому допомога надаеться дітям віком до 18 років, або  старше за умови що вони проходять лікування в дитячому онковідділенні, або  уже знаходилися під опікою фонду.  Ми також намагаємося допомагати іншим (не онко)важкохворим дітям – моральною та  інформаційною підтримкою, досвідом, контактами.

 ДОПОМОГА ВІДДІЛЕННЯМ 

Якщо ваше відділення потребує допомоги – медикаментами, розхідними матеріалами, обладнанням, волонтерською працею (творчі заняття у відділенні) просимо передати лист прозання на ім”я директора Ліпської Н.С. по факсу 8 032 240 76 10, або зателефонуйте 8-050-370-90-02

АДРЕСНА ДОПОМОГА

Якщо ви чи ваші близькі попали в біду ми намагатимемося зробити все, що від нас залежить, щоб допомогти вам.

Для цього нам потрібна наступна інформація:

  1. Ваш лист з описом ситуації.Від того як ви напишете про вашу проблему дуже часто залежить як скоро вам допоможуть, адже ми  розмістимо ваш лист на сайті і у доступних ЗМІ , і люди які захочутьв ам допомогти його читатимуть. Напишіть його ніби ви звертаєтесь до родичів чи близьких вам людей.
  2. Ксерокопія паспорту батьків (чи опікунів ) дитини
  3. Ксерокопія ідентифікаційного номера батьків (чи опікунів ) дитини
  4. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини (паспорта )
  5. Ксерокопія посвідченн6я про інвалідністть(якщо є)
  6. Довідка, медичні виписки з лікарні , які підтверджують ваше прохання
  7. Рецепт на препарати (розхідні матеріали) з чітко вказаною кількісттю і дозуванням
  8. Фото дитини до і підчас лікування
  9. Заява на бланку фонду
  10. інформація про уподобання , захоплення вашої дитини .

Просимо одразу вказати можливість розміщення інформації в ЗМІ (газети , радіо, телебачення, інтернет) – це збільшить кількість людей котрі дізнаються про вашу і біду і дасть можливість зібрати більше коштів в найкоротші терміни

Якщо з якихось причин ви чи ваша дитина проти розповсюдження інформації – ми розуміємо це,проте в такому випадку допомога буде надаватися з безадресних коштів фонду .

Фонд веде збір коштів на власні розрахункові рахунки і вивішує щоденний звіт на свому сайті , а також надає звіт про надходження батькам(опікунам) дітей . Допомога надаеться конкретними препаратами, розхідними матеріалами, оплатою обстежень чи операцій.  В окремих випадках може бути надана матеріальна допомога – на проїзд до місця лікування. Фонд не надає  матеріальної допомоги.

 Обовязковою умовою для розміщення інформації в СМІ про дітей старше 14 років є інформованість дитини про своє захворювання.

БФ “Крила надії ” – передає усі медикаменти обладнання чи розхідні матеріалибезкоштовно .  Волонтерська праці і робота працівників фонду також не потребує жодної оплати. Якщо будь хто від імені фонду пропонує вам допогогу за певну плату чи продати медикаменти зі знижкою – ця людина не може бути волонтером чи працівником фонду. Дуже просимо про такі випадки оразу повідомляти нас . Список волонтерів та працівників фонду знаходиться тут