Благодійний фонд Скарбниця Надії

Багатозальний кінотеатр “МУЛЬТИПЛЕКС” у кіноцентрі “ЕРА”

 У кінотеатрі є два кінозали синій ЧАПЛІН (100 місць) та червоний ВІСКОНТІ (300 місць). Вони обладнані сучасними проекторами для перегляду фільмів у цифрових фор матах 3D та 2D, на плівці 35 мм та DVD, а також м’якими кріслами, звуковою апаратурою DolbyDigital, радіомікрофонами, кіноекранами виробництва Бельгії. Також зали орендується для проведення семінарів, презентацій, лекцій, виставок тощо.

 У кіноцентрі сеанс можна очікувати на зручних диванчиках, переглядаючи трейлери прем’єр на плазмах або ж юзаючи безкоштовний доступ до мережі Інтернет (WI-FI) чи просто проводити приємно час.

Після перегляду фільму клієнти мають змогу висловити власну думку про фільм, проголосувавши на сенсорному екрані (Touch screen), які розміщені біля кожного кінозалу.

 У кіноцентрі працює 2 каси.

Придбати/забронювати квиточки на сеанс можна в касі кіноцентру або ж здійснити бронь за телефоном : 68-05-13, (067)6636888.
Оплату послуг: готівка, MasterCard, Visa, Maestro.

Розклад сеансів, змінюється кожного четверга, і доступний у режимі онлайн на сайті кінотеатру http://www.multiplex.ua (оберіть ” Рівне Кіноцентр “Ера”).
Через сайт можна здійснити он-лайн бронювання та купівлю квитків.

 Також у кіноцентрі Ера є: гардероб, автопарковка та літній майданчик на терасі.

Кіноцентр Ера – романтичне місце для перших побачен: кафетерій у стилі “модерн”, кінозали з “місцями для поцілунків”, що обладнані зручними м’якими диванчиками для двох.