Благодійний фонд Скарбниця Надії

Українська Біржа Благодійності – це перша в Україні незалежна загальнонаціональна соціальна інфраструктура онлайн-благодійності. Ми надаємо універсальний сервіс для Благодійників та для тих, кому потрібна допомога.

Тут кожна людина, кожна компанія чи організація може знайти та підтримати благодійний Проект за власним вибором. І зробити це у найлегший і найзручніший для себе спосіб.
Тут кожна гривня, віддана на благодійність, буде витрачена лише за прямим призначенням. За кожну витрачену гривню кожен Благодійник отримає повний звіт. І, звісно, щирі слова подяки від тих, чиє життя стало кращим завдяки вашим пожертвам.

Разом ми змінюємо світ і створюємо можливості. Можливість об’єднати багатьох людей навколо проблем, які ми здатні вирішити спільно. Можливість допомогти тим, хто потребує допомоги. Можливість особисто перевірити, як і на що витрачаються благодійні гроші. Зрештою, можливість для кожного зробити наш світ добрішим і кращим.

Наша мета – створити, підтримувати та розвивати ефективну платформу взаємодії між Донорами, громадськими організаціями (Операторами допомоги) та отримувачами допомоги, укріплюючи таким чином неприбутковий сектор та благодійність в Україні. Проект ініційований завдяки гранту Фонду Віктора Пінчука.

Довіра людей – наша найбільша цінність.

Як це працює

Українська Біржа Благодійності (УББ) – це, фактично, інтернет-магазин. Тільки ми пропонуємо не «мікрохвильовки та косметику», а можливість врятувати або хоча б поліпшити життя конкретних людей.

Українська Біржа Благодійності збирає гроші на Проекти. Кожен Проект – це історія конкретних людей, яким потрібна Ваша допомога. За кожним Проектом стоїть чиясь проблема, історія, чийсь біль і надія. Наше завдання – з’єднати тих, хто хоче допомогти, з тими, кому потрібна така допомога.

Тут благодійником може бути кожен: це просто, легко та зручно. Оберіть будь-який Проект, введіть будь-яку суму, та просто натисніть кнопку «Підтримати». І ми гарантуємо, що Ваші гроші дійдуть саме до тих, кому Ви вирішили допомогти. Кожен благодійник отримає повний звіт про їх використання. Більш того, ми та наші Оператори Допомоги відкриті до співпраці. Будь-хто з Вас може особисто приїхати та переконатися, що все, написане в звіті – правда. Адже Українська Біржа Благодійності може працювати тільки завдяки довірі Людей.

Кожна наша історія – це Проект, поданий Оператором Допомоги. Для того, щоб відібрати перших Операторів Допомоги, ми опрацювали базу зареєстрованих громадських та благодійних організацій міністерства Юстиції – на той час це були понад 4 000 позицій, відфільтрували «мертві»,формальні, політичні та сумнівні організації. Ми побували в усіх регіонах та відвідали справжніх Активістів. Зараз нашими Операторами Допомоги є більш ніж 120 зареєстрованих неприбуткових громадських організацій, що ведуть свою діяльність підзвітно, прозоро та публічно. І за них ми готові ручатися.

З кожним Оператором Допомоги укладається акредитаційний договір. За першого доведеного випадку нецільового використання коштів, отриманих за допомогою УББ, Оператор Допомоги втрачає акредитацію.

УББ не отримує відсотка від пожертвувань. 100% Ваших грошей, за вирахуванням комісій платіжних систем, спрямовуються безпосередньо на Проект. Витрати на підтримку УББ фінансуються з грантів потужних благодійних фондів – вітчизняних і міжнародних. Ви також можете підтримати діяльність Української Біржі Благодійності своїми внесками – це допоможе нам у роботі.

Кошти благодійних Проектів зберігаються на рахунках УББ допоки не буде зібрана необхідна сума.