Благодійний фонд Скарбниця Надії

І ще одна подяка всім добрим людям, які долучились до збору коштів на обладнання для проведення нейрохірургічнних операцій. Це був найбільший збір коштів на обладнання для нашого фонду. Ми ще ніколи не збирали 250 тисяч гривень на такі потреби і нам було дуже важко наважитись на такий збір. Але завдяки тому, що об`єдналось дуже багато добрих людей – все стало можливо. Дякуємо всім організаторам та учасникам фестивалю "Рівне – місто щасливих дітей", який відбувся 1 червня в Рівному. Безпосередньо на фестивалі та внаслідок поширення інформації після нього було зібрано половину необхідних коштів. Ще 100 тисяч гривень було зібрано завдяки Олександр Безощук та Юрій Дюг на благодійниму аукціоні Благодійне Рівне. Безмежна подяка всім вам!Андрій Міщеня (Andriy Mischenia)Служба у справах дітей м.РівнеЮрій ПоліщукБейбіДокSerhii MerchukПатрульна поліція Рівненської областіОлена БобровськаЕкоклубВасиль ОвдіюкРегіональний центр з надання БВПД у Рівненській областіАнтон КрукГоловне управління ДСНС у Рівненській областіОлександр ТретякТетяна ВоронцоваРівне-ТАКМЕДОксана СальчукГоловне територіальне управління юстиції у Рівненській областіВалентина ІванюкЛіля ДрапчинськаЛюдмила Пшебільськауправління державної міграційної служби в Рівненській областіЦентр репродукції "Благодар"Лікарняні Клоуни "Червоні Носи" м. РівнеДесятки маленьких та старших дітей зараз мають можливість лікуватись в Рівному, а не їхати на операції до інших міст. Також багато дітей з гідроцефалією завдяки лікарям та цьому обладнанню будуть рости без спеціального шунта і не будуть на все життя прив`язані до лікарні. Детально про придбане обладнання розповість нейрохірург Рівненської обласної дитячої лікарні Sergiy Romanchuk.#РазомМожемоБільше

Posted by Мар'яна Рева on Friday, 3 January 2020

І ще одна подяка всім добрим людям, які долучились до збору коштів на обладнання для проведення нейрохірургічнних операцій.
Це був найбільший збір коштів на обладнання для нашого фонду. Ми ще ніколи не збирали 250 тисяч гривень на такі потреби і нам було дуже важко наважитись на такий збір.
Але завдяки тому, що об`єдналось дуже багато добрих людей – все стало можливо.
Дякуємо всім організаторам та учасникам фестивалю “Рівне – місто щасливих дітей”, який відбувся 1 червня в Рівному. Безпосередньо на фестивалі та внаслідок поширення інформації після нього було зібрано половину необхідних коштів. Ще 100 тисяч гривень було зібрано завдяки Олександр Безощук та Юрій Дюг на благодійниму аукціоні Благодійне Рівне.
Безмежна подяка всім вам!
Андрій Міщеня (Andriy Mischenia)
Служба у справах дітей м.Рівне
Юрій Поліщук
БейбіДок
Serhii Merchuk
Патрульна поліція Рівненської області
Олена Бобровська
Екоклуб
Василь Овдіюк
Регіональний центр з надання БВПД у Рівненській області
Антон Крук
Головне управління ДСНС у Рівненській області
Олександр Третяк
Тетяна Воронцова
Рівне-ТАКМЕД
Оксана Сальчук
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області
Валентина Іванюк
Ліля Драпчинська
Людмила Пшебільська
управління державної міграційної служби в Рівненській області
Центр репродукції “Благодар”
Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” м. Рівне
Десятки маленьких та старших дітей зараз мають можливість лікуватись в Рівному, а не їхати на операції до інших міст. Також багато дітей з гідроцефалією завдяки лікарям та цьому обладнанню будуть рости без спеціального шунта і не будуть на все життя прив`язані до лікарні.
Детально про придбане обладнання розповість нейрохірург Рівненської обласної дитячої лікарні Sergiy Romanchuk.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*