Благодійний фонд Скарбниця Надії

Як лікарю якісно обстежити дитину в онкологічному відділенні, в реанімації, після важких травм або коли дитина дуже маленька і не може навіть сказати де саме їй болить? Адже від якості та швидкості обстеження і правильного встановленого діагнозу залежить все подальше лікування.
В Рівненській обласній дитячій лікарні є сучасний новий портативний апарат для УЗД-діагностики. Щоб цей апарат працював ефективніше і на повну потужність його потрібно укомплектувати спеціальним датчиком. Датчик дозволяє провести якісне УЗД органів черевної порожнини (печінка, шлунок, підшлункова залоза, жовчний міхур, селезінка, нирки), сечового міхура, органів малого тазу, а також глибинних лімфовузлів в черевній порожнині.
Лікарі зможуть проводити обстеження безпосередньо в палатах реанімації та інтенсивної терапії, онкогематології, травматології, недоношених новонароджених. Завдяки такій УЗД-системі важко хворих, а інколи і лежачих діток не треба буде транспортувати на обстеження і цим самим часто погіршувати їх стан. Лікарі зможуть проводити УЗД безпосередньо в палаті чи операційній. Крім того, така УЗД-система дасть можливість проводити біопсію під контролем УЗД в операційній, що особливо важливо коли в дитини підозра на злоякісну пухлину.
За 2019 рік в РОДЛ було проведено 53 000 ультразвукових досліджень різних органів у 13 000 маленьких пацієнтів.
Це дуже велика кількість і ми просимо вас зробити роботу лікарів більш ефективною та ще швидше і якісніше допомагати найважчим пацієнтам.
Вартість датчика для огляду внутрішніх органів 97 тисяч гривень.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва на обладнання
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)

КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
р/р UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – на обладнання

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*