Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дива відбуваються щодня, щохвилини, щосекунди варто лишень зупинитись та уважніше глянути довкола. Який прекрасний світ, як багато чудових людей поряд! Одним із них є наш друг – світлий сонячний хлопець Михайло  Гончарук. Він спотрсмен, актор театру особливих акторів “Крила”. Ця неймовірно світла та чудесна людина хоче допомагати іншим! Уже кілька днів ми розмірковували над тим, що нам не вистачає волонтерів для різних завдань розпорошених по всьому місту. Одним із таких завдань є наповнення «Коробки хоробрості» іграшками (про неї кількома рядками нижче) у нас інколи катастрофічно не вистачає часу, щоб зустрітись з нашими благодійниками, котрі жертвують іграшки.

А тут наш Михайло радо погодився допомогти! Він чекає щоб ви принесли іграшки за адресою: Центр Інваспорт, вул. Поштова, 5 з 9.00 до 19.00.

І після того він доставить їх нам, щоб ми мали змогу наповнювати «Коробки Хоробрості» в дитячій лікарні.

Також ви можете принести іграшки на офіс благодійного фонду «Скарбниця Надії» вул. Данила Галицького 19, офіс 519 або в магазин до наших друзів «ZabavaMobile», що на вул. Базарна, 8.

Проект «Коробка хоробрості» був започаткований кілька років тому. Це звичайна коробочка, розміщена в маніпуляційному кабінеті, яка наповнена різноманітними дрібними іграшками.  Після постановки катетора, перев`язки або  іншої маніпуляції дитина може вибрати для себе іграшку як нагороду за мужність після процедури. Ця дрібненька винагорода дуже стимулює та підтримає маленьких пацієнтів перетерпіти болючі уколи, капельниці тощо. Це як світлий промінчик у хмурний день, наче дрібничка але дуже важлива.

Крім онкогематології ми нещодавно почали опікуватись ще й відділенням  неврології РОДЛ. Тут дітки також дуже потребують допомоги та уваги. Особливо їм потрібні іграшки, котрі розвивають дрібну моторику рук. Ми не можемо залишитись осторонь цього відділення і просимо вас також долучитись та допомогти наповнити нам ще одну «Коробку хоробрості» для неврології.

Ви часто запитуєте, які іграшки можна придбати. Тому надаємо відразу перелік іграшок, також обов’язковою умовою є те, що іграшки мають бути нові! У відділеннях дуже високий санітарний режим через надвисокі ризики інфекцій, просимо вас з розумінням до цього поставитись.

По розміру – грашка повинна вміщуватись в дитячу  долоньку. 


Це можуть бути: металеві, або пластмасові машинки, дрібні ляльки, різні звірята (дівчата дуже полюбляють кольорові поні), магнітні іграшки та брелки для телефонів, колечка, браслети, наліпки, різні феїчки, гравюри, спінери, антистресові дрібні іграшки.

Також за вашим бажанням ви можете подарувати пазли, але вони мають бути на велику кількість деталей. Також всім дітям дуже подобається клеїти картини  по номерам. Оберіть що вам більше до душі та подаруйте малятам крихітку тепла!

Ми дякуємо нашим постійним благодійникам за допомогу у наповнені коробок іграшками та запрошуємо всіх вас долучитись до ланцюжка добра та світла!

Зі всіма питаннями щодо іграшок звертайтесь також до нашого координатора Ірини Герасимчук 063 800 07 26.

One Comment, RSS

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*