Благодійний фонд Скарбниця Надії

Рівненська дизайнерка Oleksandra Korchevska розробила дивовижні теплі і добрі різдвяні листівки та поширювала їх серед своїх друзів по попередньому замовленню. Сьогодні Олександра перерахувала зібрані за листівки кошти у сумі 1000 гривень на рахунок Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” для допомоги Відділення паліативної та хоспісної медицини Дядьковицької районної лікарні. Також вона написала у себе на сторінці що це небагато. Не погоджуємось категорично – це дуже багато!

 Ваша робота вимірюється не лише коштами (яких теж немало), а й добрими словами, які люди пишуть на листівках та посмішками тих людей, які їх отримують.

Частину листівок лікар паліативного відділення Дядьковицької районної лікарні Михайло Цехош дарував своїм пацієнтам. Найскладнішою історією була та, коли пацієнтка яка не бачить і не повністю розуміє що відбувається навколо неї, після описання листівки зрозуміла все. Зрозуміла, що їй подарували листівку, хто їй дарував і навіщо це було, і що на листівці. Це справді різдвяне диво.

Дякуємо Олександрі за її клопітку працю! Дякуємо всім друзям, які придбали листівки. Зі рік дизайнерка планує розширити цей проект! Отож, чекайте нових листівок та долучайтесь!

Процес створення листівок тут https://www.facebook.com/alexkorchevski/posts/3517088568345764

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*