Благодійний фонд Скарбниця Надії

Благодійний фонд «Скарбниця Надії» розпочав моніторинг розподілу препаратів, закуплених за кошти ПРООН.

Наша організація протягом багатьох років щоденно працює над забезпеченням лікування важкохворих дітей. Завдяки небайдужим громадянам ми збираємо кошти та допомагаємо лікарям рятувати дитячі життя.

Переживаючи з нашими підопічними сумні та радісні моменти, втілюючи дитячі мрії та розділяючи їхній біль, ми ростемо і як професіонали. І просто залучати кошти громади недостатньо. Ми починаємо контролювати розподіл медичних препаратів, закуплених за кошти державного бюджету.

Ми пам’ятаємо часи, коли в лікарнях зовсім не було ліків для онкохворих діток, і як ми раділи, коли нарешті з’явились ліки, закуплені міжнародними організаціями. Нажаль, досі в Україні непоодинокими залишаються випадки, коли ліки не потрапляють до пацієнтів або закуплених ліків не достатньо. Свою діяльність з дослідження до доступу до медикаментів ми починаємо із моніторингу препаратів, закуплених для лікування резистентної форми ЮРА (ювенільного ревматоїдного артриту) у дітей і для початку відслідкуємо ситуацію в Рівненській, Волинській, Львівській, Житомирській, Хмельницькій областях.

Ми прагнемо не тільки зробити оцінювання постачання закуплених ліків, а також розробити універсальну методологію проведення публічного моніторингу закуплених ліків на місцевому рівні.

Діяльність реалізується за підтримки Проекту ПРООН «Надання послуг з організації та проведення процедур закупівель Міністерству охорони здоров’я України»

Автор тексту Анна Котенко.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*