Благодійний фонд Скарбниця Надії

Обладнання в лікарнях – це важливо. Та коли про придбання обладнання просять мами хворих дітей – це напевно в десять разів важливіше. Ще літом до нас звернулась мама Надійки з Тернополя, яка проходила хіміотерапію у нас в Рівному. Вона розповіла, що в київських лікарнях очищують повітря в палатах сучасними бактерицидними рециркуляторами, а у нас в гематології – старими лампами для кварцування. Коли така лампа працює всі повинні вийти з палати, а якщо дитина протягом кількох діб підключена до крапельниці з інфузоматами то відповідно прокварцувати палату немає змоги.

Ми довго шукали постачальника, потім думали де знайти гроші на прилади. І саме тоді до нас звернувся Сергей Ющишин, керівник Rivne Running Club і запропонував до для Святого Миколая купити щось з обладнання у лікарню. Частина суми вже була зібрана на благодійних забігах протягом 2020 року, а іншу частину партнери проекту Львівські Круасани запропонували зібрати чере благодійний продаж святкових листівок. Отож, на рахунок Благодійного Фонду “Скарбниця Надії” було перераховано 16500 гривень, яких вистачило для придбання п`яти рециркуляторів в онкогематологію та ще 500 гривень залишилось на придбання наступних п`яти щоб обладнати всі палати.

Дякуємо всім, хто приймав у часть у забігах, купував листівки та організував збір коштів!!!!!

Завдяки вам діти в онкоцентрі дихають чистим повітрям без бактерій та вірусів і мають можливість більш успішло боротись з важкими хворобами.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*