Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ця історія розпочалась з неймовірної жінки – Тетяни Якубець. Її синові Дмитру кілька років тому трансплантували нирку. Після такої важкої операції пацієнтам потрібно постійно здавати аналізи на рівень насичиння організму певними препаратами і по результам аналізів лікар коригує дозу ліків. Перші кілька тижнів після пересадки такі аналізи треба робити щотижня, потім довгий час двічі на місяць, а потім вже раз на місяць. Тобто фактично пацієнт постійно прив`язаний до лабораторії.
Раніше пацієнти їздили до Києва або Ковеля, це було дорого і довго. Доводилось шукати автомобіль, адже з ослабленим імунітетом в маршрутці їхати не можна. Тетяна вирішила, що ситуаціяю треба змінити і пішла на перемовини з директором фірми Zagrava Games Олексієм Михасюком. Проект було швидко погоджено і на початку січня на рахунок благодійного фонду “Скарбниця Надії” було перераховано 450 тисяч гривень.
Ми оплатили модернізацію наявного в лікарні обладнання, докупили необхідне обладнання та реактиви в розрахунку на кілька місяців на 70 пацієнтів. У зв`язку з великою війною старт проекту було затримано, частину необхідного обладнання лікарня отримала в якості гуманітарної допомоги і це дало нам можливість зекономити кошти.
Вже в квітні все запрацювало і пацієнти зараз можуть безкоштовно проходити обстеження на базі Рівненської обласної клінічної лікарні та швидко отримувати результати. Станом на червень ми маємо ще запас коштів у сумі 180 тисяч гривень на реактиви.
Як все працює ви можете побачити на відео.

Щиро дякуємо керівнику та всьому колективу фірми Заграва Геймз https://www.facebook.com/zagrava.games.studio за допомогу! Ваша допомога безцінна, адже як повинні були паціжнти їздити до столиці після 24 лютого ми навіть не уявляємо. Дякуємо!
Також дякуємо за допомогу у реалізації проєкту лікарю-трасплантологу РОКЛ Віктору Сичику. Ваша робота дуже важлива!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*