Благодійний фонд Скарбниця Надії

Накраща частина нашої роботи – це розповідати вам що ж ми придбали завдяки вашим пожертвам! Наближається завершення року і ми маємо для вас кілька звітів.
Сьогодні ми покажемо вам маленьку частинку роботи лікарів та медсестер, яка стала трошки легшою, бо ви допомогли придбати обладнання. У 2019 році Рівненська Обласна Дитяча Лікарня виграла грант посольства Польщі на придбання потративного апарату УЗД. Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” придбав до цього апарату два датчики – один для огляду внутрішніх органів та голови, а другий – кардіодатчик.
Невеликий відео-звіт про перший датчик тут.
Наші лікарі Юрий Антощук та Поліщук Микола розкажуть чому це важливо.

Дякуємо кожній людині, яка долучається до збору коштів на обладнання! Це дуже важливо! Це порятунок багатьох дітей, прізвищ яких ви не будете знати, але які будуть жити завдяки медичним працівникам і вам. Наприклад, одна з сотень історій. Двохмісячна дитинка, я навіть не знаю дівчинка це чи хлопчик. О 6.30 ранку завдяки цьому датчику дитинці швидко поставили центральний венозний катетер і забрали на операцію. Лік йшов на хилини і лікарі встигли врятувати дитинку.
Дякуємо за відео Anna Maria Dali.
Ми маємо незавершений збір коштів на ультразвуковий ніж з коагуляцією, нам не вистачає всього 12 тисяч гривень щоб зібрати 130 тисяч і оплатити ніж. Просимо вам долучитись до збору коштів.
Реквізити тут.
Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва на обладнання

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*