Благодійний фонд Скарбниця Надії

Вчора і сьогодні у нас були плідні дні. Вчора розвезено і передано медичні окуляри та комбінезони. На жаль, навіть не мали часу робити офіційне фото, є тільки фото з Нової пошти під час отримання.

Вчора завдяки вам нам вдалось оплатити 1000 халатів гощанського виробника Фапомед. Дякуємо безмежно нашим благодійникам, зокрема Осуховський Олег.

Слова величезної подяки висловлюємо також Гуманітарна пошта України від Нова Пошта. Благодійний фонд “Скарбниця Надії” включили до програми безкоштовної пересилки вантажів, які допоможуть у боротьбі із епідемією, а саме: засоби індивідуального захисту (маски, респіратори, костюми, дезінфікуючі засоби тощо). Безмежно дякуємо Новій пошті за довіру!

Завдяки такій співпраці з Новою поштою нам вдалось безкоштовно отримати великий вантаж дезинфікуючиих засобів, які безкоштовно надав Рівненській обласній дитячій лікарні виробник UKRAVIT. Дякуємо за допомогу лікарям!

Також вчора благодійник передав партію дезинфікуючих засобів в РОДЛ. Дякуємо!
Сьогодні ми забрали халати з Гощі. Вони дуже хорошої якості, цупкі, довгі, з менжетами на рукавах та спайками по швам (шви не пропускають повітря). Завтра будемо розвозити по медичним установам. А поки що дякуємо за доставку Юрій Яцюк та Артьом Алексєєв, а також Natalka LustaВіта Виштикалюк (Vita Vyshtykaliuk) та Ira Borovska за постійний пошук та монітор можливих постачальників.
Сьогодні ми також замовили респіратори FFP3 – 500 шт. Вартість респіраторів 30 000 гривень. На вечір 2 квітня маємо на залишку 4300 гривень.

Допоможіть зібрати необхідну суму!
Також ми плануємо замовити багаторазові комбінезони та медичні окуляри. Якщо знаєте надійних постачальників, що працють по перерахунку – напишіть нам.

Реквізити для переказів :

4246 0010 3001 0221

(Рева М.В, картка БФ “Скарбниця Надії”)
р/р для юр. осіб і тих, в кого рахунки не в Приватбанку ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA403333910000026007054734858
призначення платежу – проект “Стоп вірус”

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

Оперативний звіт про надходження та використання коштів тут (оновлюється щодня)

https://docs.google.com/…/1-re-ls5kbITU-VvBE0uoW248SP…/edit…

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*