Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наш постійний проект «Коробка хоробрості» продовжує допомагати діткам онкогематології. Ця допомога дуже особлива. Хоробрий не той, хто не боїться, а той, хто робить долаючи страх. Ось і ці діти щодня долають страх та біль. І найчастіше це «найстрашніше» відбувається в маніпуляційному кабінеті: пункція, перев’язка, промивка катетера…

Саме тому в цьому кабінеті є «чарівна» коробочка – «коробка хоробрості». В ній є невеличкі даруночки,  які допомагають стримати або висушити дитячі сльози. Це призи за сміливість після перенесення неприємної процедури.

Минув майже рік з останнього збору іграшок до цієї коробочки. Тоді завдяки багатьом нашим помічникам було зібрано запас «даруночків хоробрості». Це дозволило динамічно поповнювати чарівну коробку. Сьогодні ми знову шукаємо помічників, що допоможуть нам вкотре зробити запас іграшок для «коробки хоробрості».

Нашим сміливим хлопчикам та дівчаткам пронесуть радість:

Машинки, літачки, мотоцикли

Звірята

М’ячики різних розмірів та кольорів

Заводні іграшки

Різноманітні брелоки

Маленькі лялечки та пупси

Дитяча біжутерія: намиста, колечки та браслети

Різноманітні магнити

Брязкальця для найменших

Також це можуть бути: пазли в невеликих коробочках, яскраві блокноти, гарні ручки, маленькі набори олівців, книжечки для малюків.

 

Ви можете привезти іграшки самостійно: м. Рівне, вул. Д. Галицького 19, офіс 519, телефон, по якому можна домовитись про передачу іграшок: (096)852 44 84 Юрій.

А також ви можете вислати посилочки для наших підопічних через Нову пошту. Адреса доставки – м. Рівне, склад № 6, Юрій Яцюк (096)852 44 84.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*