Благодійний фонд Скарбниця Надії

За два місяці збору іграшок та коштів по проекту «Коробка хоробрості» можемо зробити підсумки. Протягом цього часу для чарівної коробочки було передано безліч приємних дітям дрібничок. Також надійшли кошти на карточку в сумі 3000 гривень від пана Олександра. Та було передано 300 гривень готівкою. На ці кошти було придбано самі різноманітні речі, які будуть регулярно наповнювати коробку хоробрості.

Дякуємо  всім, хто долучився до проекту, обирав та купував іграшки, передавав кошти та надсилав посилки. Та дрібничка, яку хлопчик чи дівчинка, візьме в руки як винагороду за сміливість подарує не тільки посмішку, а й позитивний настрій та передасть вашу турботу про маленьких пацієнтів онкогематології. Щиро вдячні вам за небайдужість та допомогу!

IMG_20

А для тих, хто хоче і надалі підтримувати цей особливий проект – наступна інформація:

Ви можете привезти іграшки самостійно: м. Рівне, вул. Д. Галицького 19, офіс 519, телефон, по якому можна домовитись про передачу іграшок: (096)852 44 84 Юрій.

Ви можете вислати посилочки для наших підопічних через Нову пошту. Адреса доставки – м. Рівне, склад № 6, Юрій Яцюк (096)852 44 84.

Ви можете перерахувати кошти на картку Приватбанку 4149 4978 2722 6467 Кутик Юлія Миколаївна. Призначення платежу: для «Коробки хоробрості».

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*