Благодійний фонд Скарбниця Надії

Руки дитячого хірурга… Скільки на них покладається надій, скільки молитов батьків піднесено до Господа, щоб ці руки під час операції не здригнулися, не помилися, їхні рухи були сильними та правильними… Але жоден хірург на світі не може працювати без якісних інструментів.
Благодійний фонд “Скарбниця Надії” передав у хірургічний центр Рівненська обласна дитяча лікарня інструменти, які закуплені за кошти благодійників.

І от ми з захопленням споглядали за тим, як дитячий хірург Поліщук Микола приймав хірургічний інструмент та коментував кожний з отриманих зажимів, ланцетів, пінцетів і ще багато того, чого ми навіть не знаємо назв, однак є вкрай важливими інструментами під час надання хірургічної допомоги діткам і буде використовуватись під час операцій та медичних маніпуляцій.
“Дай Боже здоров’я тому, хто це придбав”, сказав пан Микола, і ми, Благодійний фонд “Скарбниця Надії”, приєднуємося до цих побажань нашим благодійникам!
Дякуємо Вам, наші благодійники!
Передивиться, будь ласка, відео, щоб Ви знали, що закуплено на Ваші пожертви, і щоб Ви розуміли, що це вкрай, вкрай важливі речі!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*