Благодійний фонд Скарбниця Надії

Основним напрямком роботи БФ «Скарбниця Надії» є персональна допомога пацієнтам. Та й написати історію про дитину, розмістивши фото до або під час лікування, попросити для допомогу набагато легше, ніж привернути увагу людей до так званих «системних проектів». Під такими проектами ми маємо на увазі допомогу відділенням та лікарням в цілому.

Не можливо зрівняти прохання про допомогу конкретній дитині та прохання у придбанні медичного обладнання, побутової техніки, оплати ремонту приладів. За першим – життя конкретної маленької людини, її історія, вподобання, фотографія, з якої дивляться дитячі очі. За іншим же – не менше. За проханнями про допомогу конкретним відділенням стоять десятки та сотні дитячих життів, комфорт перебування та вчасне і якісне лікування. Але це все неможливо побачити на фото та важко описати словами. Ці дві категорії просто неможливо порівняти. Кожна з них дуже і дуже важлива. Саме тому ми дуже радіємо вашій допомозі таким «системним проектам».

У вересні цього року кілька відділень Рівненської обласної дитячої лікарні отримали допомогу. Це стало можливо завдяки одному нашому благодійнику, який побажав залишитись для широкого загалу інкогніто. Та це не завадить виразити нашу вдячність за надану допомогу!

Так в ендокринологічному відділенні з’явились 10 новеньких матраців.  У відділенні анестезіології та реанімації новонароджених – холодильник для молочних сумішей діток, умивальники та змішувачи, розетки та пеленальні столики. У педіатричному відділенні №2 – ваги для немовлят та ваги для дітей старшого віку. Загалом допомога була надана на суму 28 574 гривні. Ці прилади та речі покращать умови перебування діток та їх батьків, дозволять персоналу більш якісно надавати допомогу пацієнтам.

За кілька тижнів, поки здійснювалась реалізація цієї допомоги, ми почули сотні слів подяки від персоналу лікарні:

«Дякуємо за матраци! Дітки вже сплять на них.»

«Дякуємо за ваги. Майстер вже налагодив їх. Ми користуємось.»

«Дуже вдячні за умивальники та холодильник. Така вчасна ця допомога!»

Ці слова ми б хотіли передати тій людині, яка не залишилась осторонь допомоги хворими діткам. Ми щиро вдячні Вам за допомогу!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*