Благодійний фонд Скарбниця Надії

Друзі, звертаємось до вас з двома проханнями, що стосуються наших благодійних скриньок для збору пожертв!

Одним із способів збору коштів благодійним фондом і досі залишається використання скриньок. На нашому сайті є розділ «Наші скриньки», де зазначено адреси розташування скриньок для збору пожертв. Понад 30 скриньок БФ «Скарбниця Надії» розміщено в храмах, магазинах, кав’ярнях та ресторанах міста Рівного та області. Деякі з них вже кілька років «не змінюють» свою адресу, періодично з’являються нові. Дуже тішить, коли до нас звертаються з проханням розмістити в закладі скриньку. Дякуємо всім, хто долучається до цього та підтримує таким чином фонд та наших маленьких підопічних!

Наразі ми потребуємо нових скриньок для збору пожертв. Скриньки з часом зношуються та ламаються, і ми намагаємось їх динамічно оновлювати. За кілька років роботи ми вже маємо вимоги до таких скриньок: легкий матеріал (акрил, пластик), наявність хоча б прозорої вставки на одній з поверхонь, пломбочка або замочок.

Можливо серед вас є ті, хто зможуть нам допомогти оновити скриньки. Вартість скриньки необхідного розміру понад 300 гривень. Фонд не має додаткових коштів, які б можна було використати для придбання таких скриньок. Тому ми будемо вдячні за таку допомогу!

Також ми розшукуємо тих, хто зможе розташувати благодійні скриньки  в своєму закладі. Це можуть бути розважальні заклади, магазини, кав’ярні, перукарні, тобто місця, куди постійно приходять люди. Скринька розміщується на підставі договору з власником закладу. Надходження та використання коштів розміщуються на нашому сайті у розділі «Звіти».

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 097 93 807 54 – Юлія Кутик

Зазвичай на наших скриньках розміщується листівка фонду.

Листівка19

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*