Благодійний фонд Скарбниця Надії

Якщо тобі потрібна причина стати донором – нехай нею буде врятоване життя!Асоціація молодих лікарів Рівненщини закликає усіх небайдужих та активних людей підтримати акцію Благодійного фонду «Скарбниця надії» і допомогти тому, хто цього потребує.Як стати донором?Донором крові в Україні може бути здорова людина віком від 18 років, вагою від 50 кг при відсутності протипоказань. Із абсолютними та тимчасовими протипоказами до донорства можете ознайомитись на офіційному ресурсі: https://donor.ua/pages/5https://donor.ua/pages/4Де здати кров? Рівненська обласна клінічна лікарня, вул. Київська, 78г, кабінет 100. За деталями можете звертатись до координатора донорського напрямку Благодійний Фонд "Скарбниця Надії" Ольги Шатілової за телефоном або вайбером 0965527158. При собі необхідно мати паспорт.Донорський пункт забезпечений одноразовим, стерильним обладнанням та індивідуальними системами. Шприци та голки розкривають тільки в присутності донора.

Posted by Асоціація молодих лікарів Рівненщини on Tuesday, 25 August 2020

Якщо тобі потрібна причина стати донором – нехай нею буде врятоване життя!

Асоціація молодих лікарів Рівненщини закликає усіх небайдужих та активних людей підтримати акцію Благодійного фонду «Скарбниця надії» і допомогти тому, хто цього потребує.

Як стати донором?

Донором крові в Україні може бути здорова людина віком від 18 років, вагою від 50 кг при відсутності протипоказань. Із абсолютними та тимчасовими протипоказами до донорства можете ознайомитись на офіційному ресурсі: https://donor.ua/pages/5
https://donor.ua/pages/4

 

Де здати кров?

Рівненська обласна клінічна лікарня, вул. Київська, 78г, кабінет 100.

 

За деталями можете звертатись до координатора донорського напрямку Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” Ольги Шатілової за телефоном або вайбером 0965527158.
При собі необхідно мати паспорт.
Донорський пункт забезпечений одноразовим, стерильним обладнанням та індивідуальними системами. Шприци та голки розкривають тільки в присутності донора.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*