Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дякуємо торговому центру ЗЛАТА ПЛАЗА та особисто Олександр Оверчук за сім великих телевізорів для маленьких пацієнтів Рівненської обласної дитячої лікарні!

Такий подарунок ще місяць тому був переданий в лікарню. Нарешті сьогодні завершені роботи по встановленню, підведенню кабелів, розеток та підключенню телевізорів. Телевізори встановлено в двох післяопераційних палатах відділення травматології, адже там часто діти лежать протягом кількох тижнів. Також подарунок отримали ігрові кімнати у відділеннях травматології, планової хірургії та їдальня відділення неврології. В ігровій травматології зараз розташовані ліжка і лежать хворі діти, бо в частині відділення розпочато капітальний ремонт, тому телевізор тут дуже доречний.

Крім того, було встановлено телевізори в поліклініці та приймальному відділенні щоб дітям не доводилось нудьгувати в черзі поки вони чекають на прийом до лікаря або госпіталізацію.

Дякуємо за безкоштовно виконану роботу майстрам нашого партнера Домова служба Рівне Вінниця Тернопіль Луцьк Львів. Дякуємо Dasha Yefimenko та Rivne Volunteer Community за записані на флешках мультики. Сьогодні ми фотографували телевізори для звіту і виявилось що Свинка Пеппа це таки сила! На двох телевізорах з семи була ввімкнута саме вона.

Дякуємо за допомогу! Завдяки багатьом людям перебування дітлахів в лікарні стає все більш комфортним.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*