![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2022/08/2022-08-01_104.jpg)
Благодійний фонд «Скарбниця Надії» продовжує реалізовувати проєкт «Забезпечення дітей/молодих осіб з епілептичним синдромом життєво необхідними ліками», який фінансується Європейським Союзом в рамках проєкту EU4CSOs Emergency Actions.
На даний час велика кількість заявок від батьків хворих діток зібрані, починаємо маркувати ліки спеціальними наліпками, оформлювати документи, упаковувати ліки тощо.
А частина дітлахів вже отримали ліки.
Щиро і гаряче дякуємо Європейському Союзу за те, що допомагають українцям, зокрема – хворим дітям з України у такий важких час!
«Благодійний фонд «Скарбниця Надії» реалізує проєкт «Забезпечення дітей/молодих осіб з епілептичним синдромом життєво необхідними ліками», який фінансується Європейським Союзом в рамках проєкту EU4CSOs Emergency Actions., що реалізується БО “Мережа 100 відсотків життя Рівне”.
Зміст даного повідомлення є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions БФ «Скарбниця Надії» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2023/01/8579999_n-768x1024.jpg)
![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2023/01/89662401_n-904x1024.jpg)
![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2023/01/866301542_n-757x1024.jpg)