Благодійний фонд Скарбниця Надії

Коли анестезіолог виставляє в сторіс фото обладнання – ми розуміємо, що воно треба! А коли це обладнання використовують і вдень, і вночі – ми знову і знову дякуємо всім, хто подарував його і допоміг укомплектувати.

Нещодавно польські друзі подарували для Рівненська обласна дитяча лікарня / Rivne regional children’s hospital два маленьких УЗД-датчики. Це дуже цікаві штуки, вони настільки малі, що можуть поміститись у лікаря в кишені. Щоб датчики працювали, треба було або встановити кожному лікарю на телефон спеціальну програму, або купити два планшети з хорошими властивостями екрану. Ми зупинились на другому варіанті, бо тут критичною є якість і розмір зображення, а також зручний чехол, щоб лікар міг розмістити планшет на ліжку або на тумбочці біля дитини.
Датчики вже працюють в двох реанімаціях РОДЛ. Дякуємо всім благодійникам за допомогу! Окрема подяка лікарю Юрий Антощук – він проморочився довго, кілька разів ходив в різні магазини оргтехніки поки ми підібрали ідеальний варіант. Дякуємо нашій давній помічниці Світлана Новікова – вона допомогла вибрати, доставити планшети і як завжди надала велику знижку. Завдяки Світлані ми зекономили близько 10 тисяч гривень! Дякуємо Pavlo Osipov за відео. Знімати в реанімації емоційно важко, але Павло прекрасно впорався.
Долучитись до проектів фонду “Скарбниця Надії” можна тут
� КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 4246 0010 0292 7428
�КБ “Приватбанк”
IBAN UA 84 305299 00000 26002010701895
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*